Bezpeļņas organizācija EURid, kas pēc Eiropas Komisijas norīkojuma pārvalda augstākā līmeņa domēnu .eu. ar prieku paziņo par “.eu” domēna akadēmijas atklāšanu! Šīs iniciatīvas galvenais mērķis ir veicināt nozares kolēģu, reģistratūru un nākamo paaudžu informētību par interneta pamatprincipiem, tā vēsturi, darbību un aspektiem, kas saistīti ar mārketingu, administrāciju, drošību un juridisko pusi.

“Mēs pašlaik veicam labākās pieredzes apmaiņu ar nozares kolēģiem un nodrošinām specifiskas e-mācību platformas interesentiem. Tā kā esam jau sadarbojušies arī ar Eiropas koledžu Brigē un “Scuola Sant’Anna” Pizā, veicot apmācību par interneta pārvaldību, tad domēnu vārdu sistēmas (DNS) pieejamības nodrošināšana jaunajiem absolventiem un universitāšu studentiem šķita dabisks nākamais solis, kā arī vēlējāmies visas iniciatīvas apvienot vienuviet.  Mācības ir lieliska iespēja pirmās pieredzes iegūšanai šajā nozarē, un tās ir īpaši pielāgotas katra kandidāta interesēm,” komentēja ārējo attiecību menedžeris Džovanni Sepija (Giovanni Seppia).

Sākot ar 16. jūniju, universitāšu studenti un jaunie absolventi .eu reģistrā var pieteikties mācībām, kuru ilgums ir no sešām nedēļām līdz trim mēnešiem.

Interesentus lūdzam rakstīt uz academy@eurid.eu, sīkāk aprakstot jomu, kurā vēlētos paplašināt DNS prasmes, kā arī pieejamības periodu. Kandidātiem jāpievieno CV, kurā norādītas viņu akadēmiskā izglītība. “.eu” izstrādās pielāgotu programmu, lai dalībnieki varētu mācīties un strādāt ciešā sadarbībā ar EURid darbiniekiem.

Lai vairāk uzzinātu par “.eu” akadēmiju un iesaistīšanās iespēju, lūdzu, izmantojiet šo saiti: http://www.eurid.eu/en/about-us/eu-academy

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of