Xiaomi sauc sevi par pasaulē veiksmīgāko stārtapu, bet uzņēmumam savu veiksmi un atpazīstamību izdevies iekarot ar Apple dizainu kopēšanu. Tomēr izskatās, ka pavisam drīz Apple nāksies šo to kopēt no Xiaomi, lai noturētu savus klientus un tirgu. Xiaomi uzskata, ka uzkrāts pietiekams naudas apjoms, lai to varētu sākt aizdot.

Tiek pieļauts, ka Xiaomi pavisam drīz izziņos mobilo maksājumu platformu, kas varēs arī aizdot naudu lietotājiem. Pagaidām nav skaidrs, vai pie naudas aizņemšanās iespējas tiks tikai Xiaomi viedtālruņu īpašnieki, vai arī serviss būs pieejams visiem. Maksimālais aizdevuma apjoms būšot aptuveni 30 000 juaņi jeb aptuveni 4300 eiro.

Iespējams, ka Xiaomi pirmajā gadā būs gatavs aizdot ap diviem miljardiem juaņu, bet 2017. gadā – 75 miljardus. Kas zina, varbūt Apple tiešām nāksies iet Xiaomi iemīto taciņu.

Reklāma

13
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
10 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
davfreimKristaps SkutelisKsspars LcciskartelKaspars Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Kaspars
Viesis
Kaspars

Tad parādied tieši kurus telefonus ir šie kopējuši no Apple! Tukši runāt ir viegli vai mazliet nepareizi saprat Xiaomi teikto, ka viņi ir iedvesmojušies no Apple. Varbūt tulkojuma problēmas, valodas sliktas zināšanas? Paskatieties Xiaomi produktus un Aplle produktus! Ir kopijas? Vai arī jēdziens “iedvesmoties no Apple” nozīmē netaisīt mēslus? Kursosrs.lv ir kāda versija?

Ksspars Lccis
Viesis
Ksspars Lccis

raksta autors, rūdīts apple nīdējs kaut kā mēģina balansēt starp savu uzvārdu un nepatiku pret apple :D :D :D

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Kursora nostāja ir skaidra – Xiaomi ir bezkaunīgs copycat, kas barojas no citu darbiem un tādējādi grauj biznesu kopumā. To gan grūti saprast tai klientu daļai, kurus interesē tikai cena un nekas vairāk.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Kas ir, Google vairs neprotam lietot? http://www.cultofandroid.com/66569/xiaomi-dont-copy-apple/

Ksspars Lccis
Viesis
Ksspars Lccis

Kristap, seriously… Tu to lasi??????????? Komentārus arī????

Njā… šādi (zaļais) apmēram ir jāizskatās telefonam, jo visu pārējo apple jau ir patentējis. Starp citu – no detaļu viedokļa pirmais salīdzinājums nav īsti stilīgs – pat muļķim redzams, ka tam ķīnietim ir pogas savās vietās, kantes citas un da vispār… antenas citur, porti citur… un vispār – apple šito dizainu ir nospēruši no Nokia… (melnā bildīte) malu redzi? kanti redzi, stiklu redzi? Nu cik var dzīt to sviestu par kopēšanu???

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Tu taču saproti, ka šādi turpinot izrunāties te atrausi banu? :)

Ksspars Lccis
Viesis
Ksspars Lccis

nu dari tā, ja Tev liekas, ka no tā būsi ieguvējs.

Ksspars Lccis
Viesis
Ksspars Lccis

mazs PS – raksts normāls, bet iespraudums par to “kopīpeistu” ir dzeltens un bērnišķīgs. Ir saturīgākas tēmas par ko taisīt rakstus – esmu Tev minējis. Protams, tā ir Tava izvēle – iet vai neiet triviālus ceļus. Vari banot, bet, manuprāt, ir vērts celt latiņu drusku augstāk par to linku kur dizaineris vaimanā. Un ja nobanosi – vari neuztraukties – anonīmus komentārus nekad nerakstīšu.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Man nav nekas pret trollēšanu kā sporta veidu, bet kad tas manos valdījumos sāk notikt bezsakarīgā apmērā, tad sāk apnikt. Esmu par saturīgām diskusijām nevis bezjēdzīgu diršanu. Bez tam, šis jautājums jau iepriekš ir ticis atrisināts un neredzu nekādu jēgu turpināt par to cepties.

Ksspars Lccis
Viesis
Ksspars Lccis

:D

kartel
Viesis
kartel

“uzņēmumam savu veiksmi un atpazīstamību izdevies iekarot ar Apple dizainu kopēšanu”

Uzņēmumam ir tik labi panākumi tikai tāpēc, ka tas kaut ko “kopē”?

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Nē, panākumi, manuprāt, vairāk saistīti ar zemās cenas politikas, pieņemamās kvalitātes un mārketinga aktivitāšu apkopojumu. Ķīnā Xiaomi ir izdevies sevi nomārketēt ļoti labi.

davfreim
Viesis
davfreim

SMS credit? Nez kā ar likumdošanu, tagad tak LV cenšas ierobežot šos nebanku kreditētājus, kā būtu ar šo servisu? Tas neskaitītos tas pats?