No šīs nedēļas Latvijā pieejams Samsung unikālais bezvadu skaļrunis “Wireless Audio-360”, kas nodrošina piesātinātu un visaptverošu skanējumu neatkarīgi no tā, kādā leņķī pret to atrodas klausītājs.

“Mēs paplašinām audio produktu klāstu ar ierīci, kas Latvijas iedzīvotājiem ļaus baudīt vislabākās kvalitātes bezvadu audio skanējumu. Jaunākās tehnoloģijas  mūzikas cienītājiem savus iemīļotos skaņdarbus dinamiskā un visaptverošā skanējumā ļaus izbaudīt praktiski jebkurā telpas vietā,” papildina Viktors Markuls Samsung Electronics Baltics Sadzīves elektronikas biznesa vadītājs Baltijā.

Mūzika 360 grādos

Skaļrunī  integrētā “Ring Radiator” tehnoloģija skaņai ļauj plūst 360 grādu rādiusā. Ierīce nodrošina dzīvīgu un bagātīgu audio sniegumu ar teicami sabalansētu augšējo un apakšējo frekvenču skanējumu. “Wireless Audio-360” skaļrunis atbalsta Bluetooth un WiFi bezvadu savienojumus, lai iemīļoto mūziku būtu iespējams atskaņot arī no mobilajām ierīcēm, savukārt Multiroom App funkcija ļauj savstarpēji savienot vairākus skaļruņus.

Skaļrunis kā interjera elements

360 grādu skaļruņa korpuss ir veidots no augstvērtīgiem materiāliem, turklāt atšķirībā no klasiskajām audio ierīcēm šajā ierīcē skaļruņa elements ir paslēpts, ļaujot to viegli iekļaut praktiski ikvienā interjerā. 18,1 cm plato un 42,2 cm augsto “Wireless Audio-360″ var gan novietot uz grīdas, gan piestiprināt sev vēlamā vietā.

“Wireless Audio-360 R7” skaļrunis ir pieejams baltā un melnā krāsā, un tā aptuvenā mazumtirdzniecības cena Latvijas lielākajos elektrotehnikas un sadzīves preču veikalos ir 399 eiro.

Reklāma

2
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
KKTKOma Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Oma
Viesis
Oma

Pēc kvalitātes varētu būt diezgan sūdīgs. :)

KKTK
Viesis
KKTK

Saderam ka iRobots viņu var uzvarēt!