Reklāma

Meizu m2 note iepriekšpasūtīšanā maksā 155 eiro un viedtālrunis pieejams arī mums

Jaunākie raksti

Iepriekš rakstījām, ka Meizu m2 note ir nonācis Meizu interneta veikalā iepriekšpasūtīšanai Ķīnā, bet tā pieejamība citviet pasaulē pagaidām nav zināma. Šobrīd Meizu m2 note pieejams pasūtīšanai arī visiem citiem viedtālruņa tīkotājiem pasaulē par ļoti pievilcīgu cenu.

Meizu m2 note darbina pielāgota Android Lollipop versija ar Flyme saskarni. Viedtālrunis iegūs 5.5 collu 1080p ekrānu un 64-bitu astoņu kodolu MediaTek MT6753 procesoru, kā arī jaunāko Android 5.1.1 Lollipop. Tam būs 13 megapikseļu kamera, 2 GB RAM un 3100 mAh akumulators. Meizu m2 note piedāvā 4G mobilo datu savienojumus, kas strādās arī pie mums, bet nevajadzētu meklēt 800 MHz frekvenci, vismaz to nespēju ieraudzīt specifikācijā.

GearBest tiešsaistes veikals Eiropas pircējiem piedāvā iegādāties Meizu m2 note par 155 eiro, nāksies vien ievadīt kupona kodu M2NOTE. Izsūtīšana tiks uzsākta 5. jūlijā, bet nepacietīgie iepriekšpasūtītāji saņems tikai pelēko viedtālruņa versiju. Meizu m2 note par 155 eiro ir lielisks darījums pat tad, ja nāksies samaksāt pievienotās vērtības nodokli ap 32 eiro.

Reklāma

11 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
11 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Par šī telefona “ņemtu, ja vien” kļūst tā milzīgais izmērs. Jau piecas collas šķiet pārmērība. Šis jau ir pavisam dulli.
Jautājums līdzīgu telefonu lietotājiem / pieredzes bagātiem ļaudīm. Cik ilgi šim varētu izturēt baterija? Mans viengadīgais HTC One M7, no sešiem rītā pieslēgts pie interneta un vācot epastus, zvanos pavadot 1h, tikpat ilgi skatot tīkla lietas (epasti, Wunderlist, BlinkFeed, Google Now) un stundu austiņās skandinot lokāli glabāto Spotify mūziku pusnaktī ir saglabājis 10% uzlādes. Kāds telefons analogā lietojumā izturētu līdz otras dienas 24:00? Vai tas maz iespējams?

One M7 ir 2300 mAh aķis, m2 note ir 3100 mAh. Gan jau būs ilgāka darbība, bet par divām diennaktīm ir grūti spriest.

Mans, 2 gadus vecais M7 no rīta (ap 9.00) noņemts no vada, 10% atlikumu baterijas rādīja jau 15.00!!! Tagad mēnesi lietoju Ascend Mate7 ar superīgu 6 collu ekrānu un tā baterijas apjoms 4100 mAh pie pilnas izmantošanas, bez filmu skatīšanās un spēļu spēlēšanas, līdz 10% velk pilnas 2 diennaktis.

5.5″ miniplanšete

Mūsdienām perfekts izmērs. Turklāt ekrāna apmales ir pamatīgi sarukušas, ja salīdzina ar pāris gadus veciem telefoniem. Tas palīdz noturēt rokā 5.5 collu telefonus.

Nu un kā mūsu ”Latviešu” viedtālruņi spēj konkurēt ar šādu specifikāciju un cenu – izskatās ka kāds te riktīgi grib nopelnīt

Sētā nervozi pīpē.

noteikti ne gorillas ne kads cits aizsargstikls.. manuprat bus trausls aparats.

nemaksā neko tas gorillas stikls. 99% gadījumos kritiskais ir “izmest no rokām uz asfalta” – sašķīdīs jebkas – ieskaitot safīra stiklu. Jo parasti jau krīt tieši uz kādas kantītes…

Interesants aparāts, nopietns ražotājs, adekvāta cena (šī cena ir ar piegādi uz LV, internetveikala peļņu (šie veikali jau arī par 20eur no telefona nestrādā)un vietējiem nodokļiem). Cik atceros tad Meizu ar dažiem modeļiem bija arī pie LV mobilo sakaru operatoriem pieejams, varbūt šis arī nonāks (brīžiem žēl, ka esam tik mazs tirgus un daudziem neinteresants).

gearbest.com ir krāpnieki, būtu apkrāpuši arī mani, ja nebūtu maksājis caur paypal. Silti iesaku netaisīt nekādus darījumus ar viņiem. Beigās savu Meizu M2 Note gan dabūju, kad biju PayPal’am sūdzību iesūtījis. Ar telefonu pašlaik esmu apmierināts! :)

Reklāma
Reklāma
Reklāma