Web Analytics
More
  Reklāma

  L’Oreal radījis mobilo aplikāciju Makeup Genius – dekoratīvās kosmētikas pielaikošanu virtuālajā spogulī

  Jaunākie raksti

  L’Oreal Baltic paziņo par jaunāko tehnoloģiju inovāciju pasaulē – pirmo grima simulatora mobilo aplikāciju Makeup Genius pieejamību Latvijā. Makeup Genius nodrošina iespēju klientiem virtuāli izmēģināt vairāk nekā 100 dažādus grima izskatus un L’Oreal dekoratīvās kosmētikas klāstu, izmantojot savus viedtālruņus vai planšetdatorus kā virtuālus spoguļus. Šī aplikācija jau ieguvusi starptautisku atpazīstamību, tās lejupielāžu skaitam pārsniedzot 11 miljonus visā pasaulē.

  L’Oreal Paris Makeup Genius ir patiess pavērsiens mūsdienu skaistumkopšanas nozarē. Šī novatoriskā tehnoloģija, kas līdz šim skaistuma pasaulē nav pieredzēta, radusies iedvesmojoties no galvenajām Holivudas studijām un 3D video spēlēm, tostarp Amerikas Kinoakadēmijas balvu ieguvušās filmas „Neticamais stāsts par Bendžaminu Batonu”, un tās izstrādei veltīti vairāk nekā desmit gadi.

  ReklāmaAdvertisement

  Lai arī grima aplikācijas pieejamas jau kādu laiku, tās līdz šim darbojušās vien uz nekustīga fotoattēla. Pretēji citām aplikācijām, Makeup Genius neuzņem sejas fotoattēlu un pēc tam to neapstrādā – tā vietā grims tiek uzklāts reāllaikā, izmantojot sejas atpazīšanas tehnoloģiju un nodrošinot, ka virtuālais grims saglabājas savā vietā, arī kad seja tiek kustināta. Šī tehnoloģija uztver 64 sejas datu punktus un 100 dažādas sejas izteiksmes, lai precīzi uzklātu grimu. Turklāt šī aplikācija darbojas vairāk nekā 400 dažādos apgaismojuma apstākļos.

  „Apvienojot mūsu zināšanas par patērētājiem un krāsu zinātni ar sejas kustību iksējošām tehnoloģijām, mēs esam spējuši aprēķināt labāko iespējamo algoritmu, lai radītu ārkārtīgi reālistisku krāsu atveidojumu reāllaikā, izmantojot vienīgi viedtālruņa kameru,”norāda L’Oréal izpētes un inovāciju nodaļas vadītājs Živē Balušs.

  Acu zīmuļa un lūpu krāsas uzklāšana uz rokas krāsu pārbaudei būs pagātne. Makeup Genius nodrošina lielisku iespēju, lai izmēģinātu vairākus grima veidus bez nepieciešamības tos uzklāt uz savas ādas. Turklāt tas ir krietni vien ērtāk par testeru izmantošanu veikalos. Aplikācijā pieejamo produktu un tēlu klāsts tiks pastāvīgi papildināts. Makeup Genius arī ļauj lietotājiem saglabāt iegūtā izskata fotogrāfiju vai video, un tad ar to dalīties ar saviem draugiem sociālajos tīklos.

  Virtuālās realitātes aplikācija Latvijas tirgū nonākusi ceturtdien, 4.jūnijā. Makeup Genius pieejama bezmaksas lejupielādei iTunes un Google Play aplikāciju veikalos.

  L’Oreal sadarbojoties ar veikalu tīklu Drogas, piedāvās virtuālās realitātes pieredzi klientiem visā Latvijā. Planšetdatori iPad ar uzinstalētu aplikāciju tiks izvietoti 28 veikalos Drogas visā Latvijā, ļaujot klientiem izbaudīt, kā konkrēti produkti no L’Oreal dekoratīvas kosmētikas stenda izskatītos tos uzklājot uz sejas.

  Makeup_Genius_1

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Vivita Zeimale
  25.04.2021 16:18

  Jautājums! Cik var izmaksāt, lai uzņēmums e-veikalā ievieto šādus virtuālos testerus!?

  Krotow
  25.04.2021 21:26
  Reply to  Vivita Zeimale

  Gan jau pietiekami lēti lai atmaksātos, novēršot iespēju gadījuma bābuļiem par brīvu veikalā sasmaržoties un uzkrāsoties.

  Reklāma