Kāda kundze pēc vīra nāves iztīrījusi māju no viņasprāt nederīgiem mēsliem – daļu izmetusi, daļu nodevusi pārstrādei. Vienu viņa šobrīd nezina – nolietotās elektronikas pārstrādātāji atraduši viņas nodoto lietu kastēs ļoti reto Apple I datoru, ko pēcāk kāds kolekcionārs iegādājies par 200 000 ASV dolāriem.

Nolietotās elektronikas pārstrādātāji nav nekādi necilvēki un viņi meklē kundzi, lai viņai nodotu pusi no Apple I datora cenas. Diemžēl viņa nebija atstājusi savu kontaktinformāciju.

Šis noteikti nav unikāls gadījums, kad uz miskasti dodas dārgas un naudas izteiksmē vērtīgas lietas. Bieži redzētas tā saucamās “memes”, kur audiotehnikas un velosipēdu īpašnieki ir satraukti, ka pēc viņu nāves sieva pārdos tehniku vai velosipēdu par cenu, kādu vīrs viņai nosaucis uzreiz pēc to iegādes.

Reklāma

2
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
GundarsBaronsVitālijs Sikuriņecs Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Vitālijs Sikuriņecs
Viesis
Vitālijs Sikuriņecs

Ko lai saka, debīliem pieder pasaule.
Saprotu, vēstures pabiras utt. Bet tā ir parastākā elektroprece. Diez pa cik iet pirmie gludekļi, ledusskapji utt? Ka tik naudu no tukša gaisa vārītu.

GundarsBarons
Viesis
GundarsBarons

Nekā 200000dolāru vērta es tai kastē neredzu. Nevajag jaukt lietas vērtību ar naudu, kuru gatavs izmest kāds kuram tās reāli par daudz. 200000dolāru vērta varētu būt, teiksim, ierīce, kura dienā spētu saražot pārtiku, lai pabarotu 2000 cilvēkus, nevis tas savu laiku nolietotais aparāts.