Lielākais pārmetums Microsoft ir par Lumia viedtālruņu sērijas noplicināšanu, nepiedāvājot jēdzīgus flagmaņus, bet tikai izlaižot kārtējo ultra lēto piecsimtās un pat četrsimtās sērijas Lumia. Iespējams, ka Microsoft šobrīd aktīvi strādā, lai Lumia viedtālruņu sēriju padarītu par pirmo pasaulē, kas saņems acs zīlītes nolasītāju. Jaunajiem modeļiem jābūt gataviem līdz Windows 10 Mobile oficiālai izziņošanai kaut kad šovasar.

Tika baumots, ka Microsoft veidojot divus jaunus Windows viedtālruņu flagmaņus, kas nonāks pie pircējiem līdz ar Windows 10 oficiālu iznākšanu. Abi Windows viedtālruņu flagmaņi būs jaudīgi un spēs konkurēt ar Android flagmaņu tehnisko specifikāciju. Viedtālruņi jau ieguvuši kodētus nosaukumus Cityman un Talkman, tiem būs QHD ekrāni, 3 GB RAM, 20 megapikseļu kameras un 32 GB iekšējās atmiņas, kas papildināmas ar microSD kartēm.

Talkman būšot 5.2 collu viedtālrunis ar sešu kodolu Snapdragon 808 procesoru un Cityman saņems 5.7 collu ekrānu, un astoņu kodolu Snapdragon 810 procesoru. Izmēros lielākais Cityman iegūs vairākus aksesuārus, kas to padarīs par galddatora aizstājēju kopā ar jauno Windows 10 iespēju, kas ļauj pieslēgt telefonu monitoram un vizuāli kopē datora saskarni un funkcijas.

10
Leave a Reply

avatar
7 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
Raivis RasnačsRenārs DradeikaMārtiņš VācietisFrantsLauris Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
x
Guest
x

>spēs konkurēt ar Android flagmaņu tehnisko specifikāciju

Lai konkurētu ar androīdu, lumijas dzelži var būt divas-trīs reizes švakāki bez ietekmes uz ātrdarbību.
Savukārt tukši mērīties ar absolūtajiem speceņu cipariem ir kautkāds bērnudārzs. Jāsalīdzina iespējas un veiktspēja, nevis abstrakti cipari.

Ksspars Lccis
Guest
Ksspars Lccis

protams, jo win paralēli darbina tikai vienu procesu, nevis kā andris – visu kas palicis vaļā. Dažās lietās tas it +, citās – milzīgs mīnuss…. bet nu nenormāli gaidu paskatīties kā soksies ar pieslēgšanu pie ekrāna un izmantošanu kā pers.datoru.

armandsz226
Guest
armandsz226

Ja vien tie spēs izpildīt galda datoru funkcijas (kaut vai daļu), tad tas manā skatījumā būs lielākais ++++++++ pār citu operētājsistēmu viedtālruņiem. Un ja vēl spēs Battlefield 4 palaist :P he he

Rihards
Guest
Rihards

Es patiesībā gaidu, kad Windows phone papildinās populārās aplikācijas, tiks upgreidotas esošās (daudzas atpaliek no android vai ios versijām) un ikviena jauna mobilā progra tiks rakstīta arī Windows. Zinu, ka MS vēlas Windows 10 padarīt par patiesi unificētu sistēmu, kas teorētiski var palīdzēt mazināt atšķirību starp galda skaitļotājiem un mobilām ierīcēm.

Kaspars
Guest
Kaspars

Izskatās visai nopietni un ja vēl iedvesmos izstrādātājus uz aplikāciju veidošanu (tas gan ļoti sarežģīti, ņemot vērā WP zemo tirgus daļu un to, ka šos tālruņus lieto specifiska un šaura auditorija) varētu sanākt konkurētspējīgs aparāts.

Lauris
Guest
Lauris

Cena ganjau ar’ būs kā 6 galaxy vai 6 iphone+ kad saskrūvē cenas tuvu tūkstotim.
TŪKSTOTIM!!! Par tūkstoti var otro golfu nopirkt. Un lietots tiks ilgāk nekā tas telefons.

Frants
Guest
Frants

Bija man Lumia 925, visādi jau OK aparāts, bet daudz ko nevar uz viņa palaist – nekādi TVplay, Lattelecom TV u.c. video nedarbojas uz šiem aparātiem..

Mārtiņš Vācietis
Guest
Mārtiņš Vācietis

Te ir akemntiņš Lattelecom Jurim Gulbim maciņā!
Diez vai šāda app izmaksā vairāk par 5-10 tūkstošiem eiro, kas ir sīkums pret viņa algu 2014. gadā – 387 tūkstoši eiro!
Nu ir dažas app, kas strīmo tv, tai skaitā lattelecom tv, j;azina tik tiešais strīma links!

Renārs Dradeika
Guest
Renārs Dradeika

Es vairāk priecātos par kārtīgu, ietilpīgu bateriju.

Raivis Rasnačs
Guest
Raivis Rasnačs

Domā, ka 3300mAh nav gana? Lielajam flagmanim Lumia 1520 bija 3400mAh un beigās izrādījās, ka neviena cita Lumia tik ilgi nevelk ar vienu uzlādi. Protams, lielā izšķirtspēja dara savu, bet domāju, ka aķis nebūs problēma. Svarīgāk būtu kvalitatīvs, nostrādāts korpuss un lai nav nekādu masveida defektu, kā tas bija L1520 gadījumā, kad ekrāns nepareizi reaģēja uz pieskārieniem.