Datorzinātņu students Alekss Kings (Alex King) savā blogā veicis ierakstu, ka Windows 10 kopā ar jauno MacBook strādājot daudz veiklāk, nekā klēpjdatorā dzimtā operētājsistēma Apple OS X Yosemite. Protams, Microsoft fani par to uzreiz sacēluši lielu brēku, jo kā gan var cilvēks iztikt bez nelielas pasmiešanās par konkurentu.

Windows 10 tika uz MacBook uzstādīts ar Boot Camp palīdzību un Alekss norāda, ka Windows 10 darbojās ātri un visu laiku spēja atjaunot ekrānā redzamo ar 60 kadriem sekundē. OS X Yosemite operētājsistēmas plūdenai darbībai lielākās problēmas radot animācijas.

Reklāma

Tiek minēts, ka Mission Control animācijas un darbība esot zem katras kritikas pat ar izslēgtu caurspīdīguma efektu. Līdzīgi novērojumi esot arī Task View skatā, tomēr tas parasti darbojoties ar 60 kadriem sekundē, kamēr Mission Control animācijas nekad nespējot sasniegt 60 kadrus.

Blogā izteikti arī pāris citi ķecerīgi apgalvojumi, kā arī izstāstītas nianses par Windows 10 darbināšanu kopā ar MacBook. Tiek arī norādīts pašsaprotamais, ka nav tikusi izmantota Windows 10 operētājsistēmas gala versija, kas gaidāma tikai vasarā.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
HennoLV

Izklausās, ka Apple kaut ko līdz galam nav optimizējuši. Dīvaini to sagaidīt no kompānijas, kura visu laiku cenšās izcelties ar bezkompromisu perfekcionismu

Aleksejs Mjaliks

Tā ir pēdējā laikā visai izteikta Apple problēma, ka ar programmatūru šie baigi steidzas un bieži izlaiž pajēlus risinājumus, ko vēl slīpēt un slīpēt. Tas ir gan OS X, gan iOS.

Kristaps Lācis

Wow! Ar attiecīgu linuxu vispār lidos.. Nu bet galvenais kaut ko papētīt un skaļi izziņot. :D

Nettwerk

Diemzheel, sii nav pirmaa reize. Par ko esmu zinojis apple. Iisti netika pabeigts 10.7, ne 10.8, 10.9 kad izlaida 10.10. Ko esmu noveerojis 10.10.2 man darbojas raitaak, kaa 10.10.3. Kamer neuzlieku so pedeejo tikmeer viss notiek daudz maz plustoshi, bet ar 10.10.3 nu ir hmm drausmiigi.

AiniSpainis

Es arī esmu vīlies ar Mac OS, kad atjaunināju savu MBP late 2007 no OS X 10.10.2 uz 10.10.3, tas nenormāli sāka karst un kārties augšā. Nācas likt atpakaļ veco labo OS X 10.8 – ar kuru iepriekš nebija problēmu.