23. maijā Islande Hotel (Ķīpsalas iela 20, Rīga) jau ceturto reizi Latvijā norisināsies Agile Day konference. Agile Day Riga 2015 ir konference, kas aptver dažādus aspektus programmatūras izstrādes nozarē, jo īpaši attiecībā uz vadības un programmēšanas praksi pēc Agile metodoloģijas. Devīze konferencei – Mācīsimies kopā!

Šīs konferences mērķis ir skaidri paskaidrot, kāpēc Agile un Lean programmatūras izstrādes metodes mūsdienās ir kļuvušas tik svarīgas, parādīt kā šīs pieejas palīdzēt risināt problēmas un veicinātu diskusijas un pieredzes apmaiņu starp Agile praktiķiem un jaunpienācējiem.

Reklāma

Konferencē piedalīsies pasaulē pazīstami Agile speciālisti kā arī mūsu pašu speciālisti. Balstoties uz pieredzi un līdzīgu pasākumu organizēšanu, tas pulcēs 200+ IT speciālistus ne tikai no Latvijas, bet arī no Igaunijas un Lietuvas.

Pēc Agile metodoloģijas un it īpaši Scrum procesa pašlaik Eiropā tiek vadīti jau vairāk kā 60% no visiem programmatūras izstrādes projektiem.

“Agile Latvia” organizācijā ir vairāk par 800 biedriem.

Konkurss Kursors.lv lasītājiem: Ja vēlies apmeklēt šo pasākumu, tad par savu vēlmi paziņo pie šī raksta uzrakstot komentāru un ceturtdien (21. maijā) izlozēsim 2 veiksminiekus, kas saņems iespēju apmeklēt Agile Day Riga 2015 pasākumu 23. maijā!

 

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
13 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
santa_be

Jā, labprāt!

Dmitrijs Šeršens

Es labprāt aizietu parunāties ar scrumistiem.

aleksandrs_pliska

Labprāt apmeklētu šo pasākumu un smeltos jaunas zināšanas par AGILE/SCRUM.

Uldis

kā nu ne – aizietu, ja kāds aizvestu :)

x

agile, šķiet, tas saistīts ar mazo sunīšu izskraidināšanu saskaņā ar labturības noteikumiem :) reiz tv kastē kas tāds bija ķepās un astēs, vai kā tur sauca to raidījumu.

Jānis

Neatteiktos apmeklēt šo pasākumu. Tā kā biju uz Wildcard, tad šim bišķīt iegrieza finances :)

Dmitry Mislivecs

I love SCRUM :)
Gribu apmeklēt šo pasākumu.

Martin Ungur

Es gribētu beidzot noskaidrot kas tas par zvēru ir.

superpavelnieks

Es, labprāt aizietu!

Edgars

Labprāt apmeklētu!

Matz

+1

Jurita Krūma

Gribu!

Kristaps Skutelis

Uz šo pasākumu ar Kursors.lv gādību dosies: Uldis Siliņš un Dmitry Mislivecs.