Reklāma

LG WebOS 2.0 Smart TV sistēmas priekšrocības salīdzinājumā ar WebOS 1.0

Jaunākie raksti

Logitech Ergo M575 datorpeles apskats – kad bumbiņa kustina kursoru

Dažādi ergonomiski risinājumi nav nekas jauns, bet tie kļuvuši arvien aktuālāki laikā, kad daudzi pārgāja strādāt no ofisa uz...

Paredzams, ka drīzumā iPhone lietotāji sāks ieraudzīt arvien vairāk reklāmu

Līdz šim iPhone lietotāji netika pārāk noslogoti ar dažādām reklāmām, taču tuvākā nākotnē tas varētu notikt, un arvien vairāk...

“Beats” izstrādājis īpašas austiņas Kimas Kardašjanas gaumē

"Apple" piederošais uzņēmums "Beats" jau vairākkārt radījis īpašas kolekcijas bezvadu austiņas. Piemēram, ir dzirdēts gan par Ukrainai veltītām austiņām,...

“Elektrum Drive” un e-mobi tīklā būs vienota norēķinu sistēma

Konkurences padome lēmusi atļaut AS “Latvenergo”, VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) un AS “Unifiedpost” paziņoto vienošanos, kas nodrošinās...

Mākslīgā intelekta talantu programmai pirmais izlaidums

Trešdien, 10. augustā, Liepājas pārstāvniecībā Rīgā, Liepājas tehnoloģiju klasteris un Liepājas pašvaldība rīkoja pirmo Mākslīgā intelekta talantu programmas izlaidumu....

LG WebOS 2.0 ir atjaunināta versija kompānijas unikālajai WebOS Smart TV operētājsistēmai, kas sākotnēji tika izstrādāta, lai padarīt televizoru pārvaldi vienkāršu un novērstu aizvien pieaugošu neapmierinātību ar pārmērīgi sarežģītām televizoru izvēlņu sistēmām. LG webOS 2.0 ir īpaši radīta, lai uzlabotu svarīgākās funkcijas, kas pieejamas jaunāko paaudžu Smart TV televizoru modeļos, tādējādi nodrošinot lietotāja pieredzi, ar kuru nespēj sacensties neviena no konkurējošajām platformām. Lai arī vizuālā atšķirība starp sistēmas pirmo un otro versiju varētu nešķist saskatāma, webOS 2.0 nodrošina vairākus jaunus pilnveidojumus un uzlabojumus salīdzinājumā ar sākotnējo piedāvājumu.

Ātrāks ielādes laiks

WebOS iedarbināšana tagad kļuvusi krietni ātrāka – Home Launcher aktivizēšanas un aplikāciju palaišanas laiks ticis samazināts par 70%. Uzlabojumi panākti ar sistēmas optimizācijas palīdzību, kas ievērojami samazina ieslēgšanas un viedo pakalpojumu ielādes laikus.

Jauns ērtību līmenis

Jaunums WebOS 2.0 ir funkcija My Channels. Ta nodrošina iespēju lietotājiem individuāli pielāgot savus iecienītākos televīzijas kanālus, lai nodrošinātu lielāku ērtību. Tāpat tikusi uzlabota arī Live Menu funkcija – soļu skaits, kas nepieciešams noteiktas manipulācijas veikšanai, ticis ievērojami samazināts salīdzinājumā ar WebOS 1.0.

Tāpat jaunums ir Quick Settings, kas ļauj skatītājiem veikt izmaiņas, nepārtraucot programmu, kuru viņi skatās. Operētājsistēmā WebOS 1.0 uzstādījumu lapa aizklāja pusi ekrāna un bija krietni sarežģītāka lietošanā. Visi jaunie Quick Settings piedāvā gaumīgu un intuitīvu lietotāju saskarnes navigāciju.

Vēl viena būtiska izmaiņa ir Input Picker, kas nodrošina iespēju nekavējoties atpazīt pieslēgto ierīci tūlītējai lietošanai. Operētājsistēmā WebOS 1.0 ievades lapa tika attēlota pāri ekrāna saturam, tādējādi ievērojami traucējot skatīšanās pieredzi.

LG Content store

LG Store ticis pārdēvēts par LG Content store. Jauns veikals ir skaidri un vienkārši lietojams ar lielu daudzumu informācijas par pieejamām filmām un televizijas raidījumiem, padarot to par lieliski piemērotu vietu visai pieejamajai izklaidei. Uzlabota satura pārlūkošana nodrošina iespēju lietotājiem atrast un baudīt viņiem vēlamo saturu bez nepieciešamības pārlūkot lērumu saturu un lapas.

Skaitļi uz LG Magic Remote tālvadības pults

LG Magic Remote tālvadības pults, kas ļauj lietotājiem pa ekrānu vadīt kursoru, pievienojot skaitļu tastatūru. Tādējādi turpmāk jums būs nepieciešama tikai viena tālvadības pults, lai pārvaldītu savu televizoru.

4 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
4 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
KLF
19.05.2015 08:14

Interesanta tēma aizsākta, būtu jauki ja padalītos reālie lietotāji par WebOS plusiem mīnusiem pēc reālās pieredzes un izteiktu viedokli par to vai sistēmai ir nākotne.

Jānis
19.05.2015 09:06

Lielākā bēda ir tā, ka LG neizdomāja kā iedot jauno WebOS iepriekšējās versijas īpašniekiem, un tikai gadu veciem TV.

x
19.05.2015 09:21
Reply to  Jānis

Nopērkot TV ar webos2 – par visu padomāts :)

bombelats
20.05.2015 12:20

Man ir nepilnus 3 gadus vecs TV un nav pat WEBOS 1.0 vēl.Tā kā nav ar ko salīdzināt, tad ciešams šķiet pat tur esošais OS. Ielādes laiks laiks gan šķiet gana ilgs pat bez salīdzināšanas.

Reklāma