Web Analytics
More
  Reklāma

  Jānis Vanks prezentē jauno “Team REXONA Men Turbo” komandu 2015. gada Baltijas autošosejas čempionātam

  Jaunākie raksti

  Šī gada 23. aprīlī oficiālā OPEL dīlercentra “Auto Blitz” telpās notika pasākums, kāds Latvijas autosportā pēdējos gados nebija piedzīvots. Latvijas un Baltijas autošosejas čempionāta dalībnieks, divkārtējais Nacionālās klases vicečempions, Jānis Vanks, kopā ar šī gada ģenerālsponsoru REXONA, prezentēja 2015. gada sezonas jauno automašīnas dizainu un komandas sastāvu.

  Ar vērienīgu programmu, kuru vakara gaitā vadīja Ģirts Timrots, Jānis Vanks prezentēja šīs sezonas komandas sastāvu, kurā ietilpst tādi autosportā zināmi uzvārdi kā komandas tehniskais vadītājs Mareks Matvejevs, komandas sacensību inženieris Ainārs Šēnfelds, kā arī komandas galvenais mehāniķis Bruno Bēka un komandas menedžeris Ints Vanks.

  Pēc Jāņa Vanka uzrunas svinīgi tika noņemts pārvalks, kas atklāja jauno automašīnas dizainu.

  Vakara garumā viesiem bija iespēja tuvumā apskatīt spēkratu, aprunāties ar komandu par tehniskajiem risinājumiem un citiem interesējošiem jautājumiem, kā arī iesaistīties pasākuma organizatoru sarūpētajās atrakcijās ar iespēju saņemt balvas no REXONA.

  Jānis Vanks: “Šī gada sezona man ir ļoti īpaša. Pateicoties komandas atbalstītājiem esam uzņēmuši apgriezienus, lai sasniegtu visaugstākos mērķus. Ar REXONA palīdzību ziemas periodā esam paveikuši ļoti lielu darbu, pilnībā pārbūvējot mūsu komandas “Opel Astra”, pieskaņojot to jaunajiem Nacionālās klases noteikumiem, kas sevī ietver arī 2,0 litru 16 vārstu dzinēju, kas ir tehniski atļauts tikai no šīs sezonas, kā arī ieviesti daudzi citi tehniski uzlabojumi un izmēģināti savādāki tehniskie risinājumi, lai padarītu automašīnu ātrāku, konkurētspējīgāku un stabilāku. Komanda ir motivēta un gatava cīnīties par visaugstākajiem rezultātiem visas sezonas garumā.”

  REXONA zīmola vadītāja Baltijas valstīs Jūlija Kravčenko: “Jānis un viņa komanda ir vieni no perspektīvākajiem cīņā par tituliem autososejas čempionātā. “REXONA Men Turbo” šī gada mērķis ir parādīt maksimāli iespējamo sniegumu un arī popularizēt autošosejas sportu kā tādu. Aicinām atbalstīt Jāni un skatīties sacīksktes klātienē! Novēlam “REXONA Men Turbo” komandai tikai uzvaru katrā posmā!”.

  2015. gada sezonas autošosejas čempionāta kalendārs:

  • 1. posms – 2. – 3. maijs Igaunija, Pērnavas “auto24ring” trasē
  • 2. posms – 6. – 7. jūnijs Lietuva, Kauņas “Nemuno Žiedas” trasē
  • 3. posms – 4. – 5. jūlijs Latvija, Rīgas “Biķernieki” trasē
  • 4. posms – 22. – 23. augusts Latvija, Rīgas “ Biķernieki” trasē
  • 5. posms – 26. – 27. septembris Lietuva, Kauņas “Nemuno Žiedas” trasē
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma