Web Analytics
More
  Reklāma

  Adobe Lightroom beidzot sadarbojas ar Android planšetdatoriem un atbalsta DNG

  Jaunākie raksti

  Populārā Adobe fotogrāfiju apstrādes lietotne Lightroom nonāca Android viedtālruņos jau pirms vairākiem mēnešiem, bet tās pielietojums bija visai diskutabls. Sākotnēji Lightroom bija uzstādāma tikai viedtālruņos, bet ne planšetdatoros. Jauninājums ir pievienojis tik ļoti nepieciešamo planšetdatoru atbalstu.

  Tāpat pie lietotājiem nonācis DNG jeb digitālā negatīva fotogrāfijas datnes atbalsts. DNG atbalsts ir aktuāls kopš Lollipop laikiem, jo šī Android operētājsistēmas versija pieļauj uzņemt ne tikai JPG fotogrāfijas, bet arī bezzudumu DNG.

  Reklāma

  Adobe Lightroom ļauj ērti sinhronizēt fotogrāfijas starp vairākām ierīcēm, tāpēc planšetdatoru atbalsts ir tikai loģisks un nepieciešams. Lightroom iOS versijā arī ienākušas pavasara vēsmas, kas uzlabot bilžu apgriešanas ērtumu un pievieno automātisku uzņemto fotoattēlu iztaisnošanu.

  Pati Lightroom lietotne ir bez maksas, bet tā būs bezjēdzīga bez Adobe Creative Cloud Photography maksas plāna. Šis ir viens no iedarbīgākajiem veidiem, lai Adobe beidzot spētu izvairīties no pirātisma.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma