Tā vien šķiet, ka baumas par OnePlus nākamā modeļa iznākšanu ir bijušas kļūdainas, jo brīvajās dienās ražotājs izziņojis pasākumu, kura ietvaros varam gaidīt jaunu viedtālruni. Iepriekš tika runāts, ka no OnePlus nekas jauns nav gaidāms vismaz līdz rudenim vai pat gada nogalei, tomēr jau šobrīd atkal aktuāls kļūst jautājums par OnePlus 2 modeli.

Nebūtu prātīgi izslēgt iespēju, ka OnePlus varētu šodien atklāt informāciju par aksesuāru, piemēram, sporta aproci vai kādu pārnēsājamu uzlādes ierīci. Tāpat iespējams, ka OnePlus plānos ir izziņot One Lite viedtālruni, kas būs lētāka un attiecīgi arī mazāk jaudīga OnePlus One modeļa versija.

Iepriekš ziņojāms, ka Cyanogen un OnePlus ceļi ir nedaudz šķīrušies, pie OnePlus One lietotājiem nesen nonāca OxygenOS. OxygenOS būvēts uz Android 5.0.2 Lollipop bāzes un pēc pirmajiem iespaidiem izskatās pēc pavisam tīra Android. OnePlus arī norāda, ka tas darīts ar nodomu un tagad ražotājs gaidīs no ierīču lietotājiem ieteikumus kādus uzlabojumus un izmaiņas ieviest jaunajā operētājsistēmas versijā.

OnePlus One tikko ticis arī pie Cyanogen OS 12 operētājsistēmas versijas, kas līdzi nes visus Google ieviestos labumus, kā arī Cyanogen skatījumu uz Android operētājsistēmu. Cyanogen OS 12 operētājsistēmas versija balstīta uz Android 5.0 Lollipop bāzes, bet Android 5.1 Lollipop uzlabojumi būs pieejami vien Cyanogen OS 12.1 versijā.

opo

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Gatis Mezītis

CM12 vēl nav. Var protams manuāli uzlikt, bet…

Prusljix

un beigu beigās vienīgais kas bija- Atcēla ielūgumus.

Artis Abols

Diemžēl – jā.

Kaspars

HA-ha, one plus mārketings!:)