Patīkami apzināties, ka Huawei nav pametis savas labākās 2014. gada viedierīces pie to esošajām Android operētājsistēmas versijām. Šobrīd Huawei strādā pie P8 modeļa, bet Android 5.0 Lollipop jauninājumus saņems populārākie esošie modeļi – Ascend Mate7, Ascend P7, Ascend Mate 2 un Ascend G7.

Pirmais pie Android 5.0 Lollipop jauninājuma jau maijā tikšot Ascend Mate7, bet pats viedtālrunis pie pircējiem nonāca pagājušā gada septembrī ar Android 4.4 KitKat operētājsistēmu. Ascend P7 un Ascend Mate 2 Lollipop jauninājumu saņems jūlijā. Ascend Mate 2 tiks jaunināts uzreiz no Android 4.3 Jelly Bean uz Lollipop. Vidējās cenu kategorijas Ascend G7 jauninājums pie lietotājiem nonāks septembrī.

Tiek plānots, ka kopā ar Android 5.0 Lollipop jauninājumu lietotāji iegūs arī atjaunotu Huawei Emotion UI saskarnes versiju. Reti kurš būs palaidis garām, ka jau vairāki ražotāji saviem pagājušā gada flagmaņiem ir izlaiduši Android 5.0 Lollipop jauninājumus. To skaitā ir HTC, Sony, Motorola un Samsung.

Reklāma

2
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
zig;icPirx73 Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Pirx73
Viesis
Pirx73

Laba ziņa visiem Ascend P7 īpašniekiem! Droši vien, EMUI tiks pacelts uz 4.0 versiju. Lai gan atzīšos, ka cerēju, ka Huawei izlaidīs 5.0 un ies uzreiz uz 5.1

zig;ic
Viesis
zig;ic

Un lolipopu saņemes arī honor 6 plus un honor 6 modeļi -augustā.
PS. arī LG ir atjauninājis ierīces -g2 un g3.