Web Analytics
More
  Reklāma

  Lattelecom sadarbībā ar Learn IT, aicina Rīgas skolas pieteikties uz atvērto programmēšanas nodarbību 3.-4. klašu skolēniem

  Jaunākie raksti

  E-prasmju nedēļas ietvaros, Lattelecom sadarbībā ar  bērnu programmēšanas programmu Learn IT, aicina Rīgas skolas pieteikties uz atvērto programmēšanas nodarbību 3.-4. klašu skolēniem. Pusotras stundas garumā skolēniem būs iespēja iejusties datorā lomā, iepazīt modernas programmēšanas valodas un konstruēt savus pirmos LEGO robotus.

  „Latvijā 2020.gadā veidosies vairāk kā 20 tūkstošu speciālistu iztrūkums dabaszinātņu, IKT un inženierzinātnēs. Tāpēc īpaši svarīgi jau no bērnības radīt interesi bērnos ne tikai interesi par tehnoloģiju iespējām, nezaudējot bērnu savstarpējo komunikāciju un radošumu, bet arī saprast, ka loģiskā domāšana ir kā muskulis, ko var attīstīt, un tieši tas ir visdrošākais tramplīns – pakāpiens tālākai dzīvei,” atbalstu projektam Learn IT pamato Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis

  ReklāmaAdvertisement

  Learn IT ir inovatīva programmēšanas mācību programma  sākumskolēniem, kas māca programmēšanas pamatus interesantā un radošā veidā un jau gadu notiek Rīgas Teikas un Imantas vidusskolā. Learn IT partneris un atbalstītājs ir Lattelecom. Skolēnu vecāki atzinuši, ka 80% no visiem bērniem ir radusies papildus interese par programmēšanu un viņu bērni veic programmēšanas uzdevumus arī ārpus nodarbībām. Skolēni jau pēc 15 nodarbībām spēj patstāvīgi radīt savas spēlēs, tādējādi kļūstot par programmu radītājiem, nevis pasīviem lietotājiem. Programmēšana mūsdienās nav tikai profesija, tā attīsta prasmes, kas būs nepieciešams ikkatrā nākotnes profesijā.

  Bērnu vecākus, kurus interesē “Learn IT” atvērtā nodarbība, lūdzam vērsties pie savu bērnu skolotājiem. Savukārt Rīgas pamatskolu skolotāji var pieteikt savu skolu ­­atvērtajai programmēšanas „Learn IT” nodarbībai, sūtot e-pastu uz info@learnit.lv un norādot skolu un vēlamo atvērtās nodarbības laiku. Atvērtās nodarbības ir bez maksas un norisināsies līdz 15.aprīlim.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Ikars
  26.03.2015 11:51

  Mana meita piedalās Lern IT pulciņā Teikas skolā jau gadu un viņa ir stāvā sajūsmā par to kā tiek pasniegta programmēšana bērnam saprotamā veidā. Viņa gaida katru nākošo reizi un aizrautīgi dalās rezultātos ar brāli un māsu.

  Reklāma