Ir kļuvis zināms, ka Windows ierīču ražotāju nometnei pievienosies vēl vairāki Ķīnas ražotāji. Tādu informāciju konferencē WinHEC publiskojuši Microsoft pārstāvji. Tā kļuvis zināms, ka paredzēta sadarbība ar Lenovo un Xiaomi. Turklāt kompānija Lenovo laidīs klajā Windows platformas viedtālruni jau šī gada vidū. Taču ir arī zināms, ka vismaz iesākumā to varēs iegādāties tikai China Mobile klienti.

Tā Terija Maiersona (Terry Myerson) prezentācijas laikā, konferencē WinHEC, viņam pievienojās Lenovo Group viceprezidents Fujao Tongs (Fuyao Tong) un pastāstīja, ka vairāk kā 2500 servisa centri visā Ķīnā palīdzēs klientiem pāriet uz jauno Windows 10 platformu. Tāpat arī tika pazinota informācija par jaunā viedtālruņa klajā nākšanu.

Konferencē tika paziņots arī tas, ka Microsoft sadarbojas ar Xiaomi Technology un pastāstīts, ka daļai Xiaomi Mi 4 lietotāju tiks piedāvāta iespēja uzstādīt šajos viedtālruņos Windows 10 operētājsistēmu.

Reklāma

3
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
dngEmneko Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
neko
Viesis
neko

intresanti,domāju ,ka tomēr lielāka dala to negribēs darīt ,jo Andriod daudz vairāk aplikācijas nekā windows 10 kas paradzēts arm procesoram….

Em
Viesis
Em

Mam ir pretējs viedoklis. Tas tieši ir solis uz to, lai lietotājam, kam viss ir windows datorā, būtu viss arī telefonā. Tas, protams, varētu būt ērti, bet ne atbalstami. Visas dzīves uzticēšana vienam lielam magnātam rada atkarību no ta.

dng
Viesis
dng

poh. nedirs bļe. ” Microsft ” ir labs uzņēmums vairāku gadu garumā.