Ir kļuvis zināms, ka Windows ierīču ražotāju nometnei pievienosies vēl vairāki Ķīnas ražotāji. Tādu informāciju konferencē WinHEC publiskojuši Microsoft pārstāvji. Tā kļuvis zināms, ka paredzēta sadarbība ar Lenovo un Xiaomi. Turklāt kompānija Lenovo laidīs klajā Windows platformas viedtālruni jau šī gada vidū. Taču ir arī zināms, ka vismaz iesākumā to varēs iegādāties tikai China Mobile klienti.

Tā Terija Maiersona (Terry Myerson) prezentācijas laikā, konferencē WinHEC, viņam pievienojās Lenovo Group viceprezidents Fujao Tongs (Fuyao Tong) un pastāstīja, ka vairāk kā 2500 servisa centri visā Ķīnā palīdzēs klientiem pāriet uz jauno Windows 10 platformu. Tāpat arī tika pazinota informācija par jaunā viedtālruņa klajā nākšanu.

Konferencē tika paziņots arī tas, ka Microsoft sadarbojas ar Xiaomi Technology un pastāstīts, ka daļai Xiaomi Mi 4 lietotāju tiks piedāvāta iespēja uzstādīt šajos viedtālruņos Windows 10 operētājsistēmu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
neko

intresanti,domāju ,ka tomēr lielāka dala to negribēs darīt ,jo Andriod daudz vairāk aplikācijas nekā windows 10 kas paradzēts arm procesoram….

Em

Mam ir pretējs viedoklis. Tas tieši ir solis uz to, lai lietotājam, kam viss ir windows datorā, būtu viss arī telefonā. Tas, protams, varētu būt ērti, bet ne atbalstami. Visas dzīves uzticēšana vienam lielam magnātam rada atkarību no ta.

dng

poh. nedirs bļe. ” Microsft ” ir labs uzņēmums vairāku gadu garumā.