Web Analytics
More
  Reklāma

  Taizemē valdība sievietēm aizliedz publicēt “apakškrūšu” selfijus

  Jaunākie raksti

  Prātam neaptverama netaisnība un praktiski vārda krūšu brīvības ierobežošana notikusi Taizemē. Tur militāri noskaņotā valdība brīdinājusi valsts iedzīvotājas, lai tās sociālajos tīklos nepublicē “apakškrūšu” (underboob) selfijus. Šie attēli ir uzņemti no tādiem rakursiem, kas labi attēlo noteiktas lēdiju ķermeņu daļas vienlaicīgi neuzsverot seju vai citus telpas objektus. Pēdējā laikā šādu attēlu uzņemšana un publicēšana ir izvērtusies par izteiktu, un, nenoliegsim, bieži vien skatāmu tendenci.

  Valdība piesauc 2007. gadā pieņemto Datoru noziegumu aktu (Computer Crimes Act). Tas aizliedz darbības, kas var izraisīt “valsts drošības apdraudējumu vai publisku paniku” un īpaši atrunāta ir arī neķītra satura publicēšana. Kultūras ministrija norādījusi, ka par šādām nešpetnībām draud līdz piecu gadu ilgs cietumsods, tomēr neskaidro kā spēs pēc krūšu attēliem noteikt sodāmo personu.

  ReklāmaAdvertisement

  Lai arī Taizeme visā pasaulē ir slavena ne tikai ar saviem ēdieniem, bet arī nakts izklaides piedāvājumu plašo klāstu, tomēr valdība ļoti aktīvi nodarbojas ar filmu, mūzikas, televīzijas un interneta cenzūras ieviešanu.

  AvotsReuters
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma