Web Analytics
More
  Reklāma

  LG G Flex2 Latvijā būs pieejams marta beigās

  Jaunākie raksti

  LG Electronics (LG) šodien paziņoja par tik ļoti gaidītā izliektā viedtālruņa G Flex2 nonākšanu tirdzniecībā vairākās pasaules valstīs. Latvijā no marta beigām būs pieejams LG G Flex2 16 GB platīna sudraba krasā. Ieteicama mazumtirdzniecības cena būs nedaudz zem 700 EUR.

  Kopš tālruņa prezentēšanas janvārī starptautiskajā elektronikas izstādē CES 2015, G Flex2 ieguvis plašu atzinību par tā stilīgo izskatu, izveicīgo veiktspēju un lietotāju pieredzes (UX) funkcijām, kas optimizētas ierīces unikālajai formai. Šis tālrunis bijis viens no apspriestākajiem produktiem CES izstādē, tam iegūstot vairākas atzinības kā labākajai ierīcei izstādē. G Flex2 aprīkots ar 5,5 collu Full HD P-OLED ekrānu, kas nodrošina pārsteidzoši precīzu un dzīvu attēlu no jebkura skatu leņķa, vienlaikus sniedzot gludāku izskatu un uzlabotu izturību. LG G Flex2 var lepoties ar jaudīgu astoņu kodolu 64 bitu Qualcomm® Snapdragon™ 810 procesoru. Tālruņa „pašārstējošais” aizmugurējais pārvalks tagad likvidē ikdienas lietošanā gūtos skrāpējumus vien nieka 10 sekundēs, bet G Flex2 Fast Charge funkcija uzlādē 3000mAh akumulatoru līdz gandrīz 50% aptuveni 30 minūtēs.

  Reklāma

  Lai nodrošinātu labāku lietotāja pieredzi, G Flex2 piedāvā uzlabotu Gesture Shot funkciju, kas atvieglo pašportretu uzņemšanu ar vienkāršu rokas žestu, ko tālrunis spēj atpazīt pat 1,5 metru attālumā. Gesture View atvieglo pēdējā uzņemtā attēla aplūkošanu uzreiz pēc fotogrāfijas uzņemšanas. Kamēr Glance View attēlo tādu svarīgu informāciju kā laiku, pēdējās ziņas vai neatbildētos zvanus, pār izliekto ekrānu pavelkot uz leju pat tad, kad ekrāns ir izslēgts.

  „G Flex2 demonstrē pasaulei, ka joprojām pastāv iespējas dizaina inovācijām mūsdienu viedtelefonos, kas neparedz vien metāla rāmjus un lielākus ekrānus,” norāda LG Electronics Mobile Communications Co. vadītājs un prezidents Juno Čo. „Mēs domājam, ka G Flex2 ir ideāls piemērs formas un funkciju skaistam apvienojumam.”

  https://www.youtube.com/watch?v=IAoZlV10Czc

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Human
  10.03.2015 13:49

  Interesanti, kāpēc sarkanā krāsā nebūs?

  varis
  10.03.2015 16:27

  Ar nepacietību gaidīšu uz Kursors.lv apskatu!

  10.03.2015 19:32
  Reply to  varis

  Lūkosim operatīvi dabūt šo ierīci uz testu.

  Reklāma