No šīs nedēļas Latvijā oficiāli pieejams HiFi kvalitātes mūzikas un HD izšķirtspējas mūzikas video serviss TIDAL. Šis mūzikas straumēšanas serviss īpaši interesants būs tiem, kas tīko pēc augstas kvalitātes satura. Servisā ir pieejamas vairāk nekā 25 miljoni kompozīcijas, 75 000 mūzikas video un ekspertu sagatavoti raksti. Servisu bez maksas var izmēģināt vienu nedēļu un pēc tam tas maksā 13.99 eiro mēnesī.

TIDAL var izmantot no tīmekļa pārlūka, uzstādīt programmu uz Mac vai Windows darbinātiem datoriem, kā arī izmantot Android un iOS mobilajās ierīcēs. Tāpat TIDAL ir noslēdzis sadarbības līgumus ar 35 pasaulē vadošajiem mūzikas aparatūras ražotājiem, kas ļauj servisu izmantot ar Astell&Kern, Auralic, Linn, McIntosh, Sonos u.c. ierīcēm. Mūzika ir sagatavota FLAC/ALAC 44.1kHz / 16 bit – 1411 kbps kvalitātē.

TIDAL un WiMP HiFi mūzikas straumēšanas servisi radīti 2010. gadā un pieder uzņēmumam Aspiro. Interesanti, ka tas ir ieinteresējis slaveno reperi Jay Z, kas par abiem servisiem ir gatavs samaksāt 56 miljonus ASV dolāru. TIDAL serviss ir pieejams Latvijā, Igaunijā, ASV, Kanādā, Lielbritānijā, Īrijā, Itālijā, Spānijā, Portugālē, Čehijā, Slovākijā, Dānijā, Somijā, Nīderlandē, Beļģijā, Luksemburgā, Singapūrā un Dienvidāfrikā.

2015-02-28_1649

https://vimeo.com/107807783

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments