Kompānija Microsoft laidusi klajā izstrādātājiem paredzētu jaunu API, kas ļaus daudz ērtāk strādāt ar OneDrive servisu. Jaunās programmas kods ļauj vienkārši integrēt dažādas failu glabāšanas iespējas ar Microsoft OneDrive servisu. Jaunais API atbalsta praktiski visas lielās platformas, tai skaitā Web, Windows, iOS un Android. Microsoft attīsta plašāku sadarbību ar izstrādātājiem, lai pievienotu tiešu jaunā OneDrive API atbalstu tādās aplikācijās kā PicMonkey, PandaDoc un IFTTT.

Kā stāsta paši Microsoft ļaudis, tad – „Mēs izveidojām jaunu API, lai nodrošinātu pamatu tālākai platformas attīstībai, un lai izstrādātāji saņemtu pieeju pilnam OneDrive funkcionālam. No jaunumiem jāpiemin izmaiņu atjaunošanas iespējas failiem un mapēm, lai nodrošinātu efektīvu darbu ar liela izmēra datu bāzēm sinhronizācijas režīmā. Atjaunojamas lielu failu, līdz 10 GB ielādes, lai atvieglotu darbu ar HD video un līdzīgu saturu. Personalizējamus failu sīktēlus, lai varētu OneDrive servisu kompleksi integrēt nepieciešamajā aplikācijā”.

Lejupielādei jaunais OneDrive API ir pieejams no vietnes OneDrive Github.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
bombelats

Ne par tēmu gan. Bet ja latviskojam, tad līdz galam. Ja jau folderi pārtop par mapēm, tad arī failiem vajadzētu pārtapt par datnēm.

Kaspars

Tā jau ir piekasīšanās..

bombelats

It kā jau jā. Bet visas lielās lietas sākas ar sīkumiem.
Kā arī, to var uzskatīt par piekasīšanos vai arī draudzīgu korekciju, lai Kursors, un līdz ar to arī mēs, kļūtu arvien labāks un pareizāks.