Meizu MX4 tika izlaists pagājušā gada septembrī, esam to paspējuši apskatīt un arī izlozēt vienam no lasītājiem, bet nu jau tiek no ražotāja gaidīts jaunais modelis, kura nosaukums varētu būt MX5. Īsu mirkli tika baumots, ka Meizu sadarbosies ar Nokia jauna viedtālruņa izveidē, tāpēc MX5 varētu būt vēl jo interesantāks viedtālrunis.

Ķīnas blogs MyDrivers baumo, ka Meizu MX5 iegūs 5.5 collu ekrānu ar 2K izšķirtspēju, gluži kā LG G3. Tiek pieļauts, ka ekrāna izšķirtspēja nebūs precīzi 2K, bet ap 2K, jo Meizu patīk spēlēties ar netradicionālām malu attiecībām. Jauno Meizu MX5 darbinās kāds no spējīgākajiem MediaTek procesoriem, kā arī viedtālrunis iegūs 4 GB RAM.

Avots norāda, ka Meizu MX5 saglabās savu apaļo, izgaismoto Home pogu, bet kaut kur atradīsies vieta arī pirkstu nospiedumu lasītājam. Meizu pirkstu nospiedumu sensors, visticamāk, būs novietots viedtālruņa aizmugurē, gluži kā Huawei Ascend Mate7. Kā patīkams papildinājums pie lietotājiem varētu nonākt 41 megapikseļa kamera. Tā būs aizņemta no Nokia Lumia 1020.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
10 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

sakiet, kāpēc telefonā vajag pirkstu nospiedumu lasītāju? spiegu spēlītes vai jauki, ka ir?

Kaspars_

Tas ir tiešām daudz ērtāk par pin kodu
Vai arī pin koda nepieciešamībai ir vajadzīgs plašāks skaidrojums ?

Rūdolfs Rancāns

PIN kods pārāk ilgi jāvada. Ja būtu iespējams uzlikt divciparu PIN kodu, tad vēl būtu ciešami. Pašam ērtāk šķiet lokācijas/aksesuāra unlock. Proti, telefons ir atbloķēts mājās un kad pieslēgts konkrētām austiņām.

x

ja nav noslēpums, tad kādām vajadzībām izmantojat pinkodu tik bieži, ka tā ievadīšana ir kļuvusi ilga un mokoša?

četru gadu laikā esmu izslēdzis telefonu reizes trīs – kad nopirku, uzliku apdeitus un restartēju, vienreiz liku simkarti citā telefonā un tagad uz vecumu bija gļuks, kā dēļ atkal nācās restartēt. Nav jau tik tehnoloģiski kā skanēt pirkstu, bet neko, iztikt varēju :)

Rūdolfs Rancāns

Es domāju PIN kodu kā ekrāna atbloķēšanu ;)

Kaspars_

ļoti daudziem pin kods vai kaut kāds žestu kods(nu tas pa ekrānu velkamais) stāv uz telefona ekrāna atbloķēšanu..
Kāpēc? Iemeslu jau var būt daudz, lai sīkais nepaņem un nesaspaida, drošības apsvērumu dēļ, vai arī gribas saglabāt privātumu, lai citi nepiekļūst telefonam..

Tieši to pašu iemeslu dēļ, kāpēc mājās uz PC stāv parole..

Kristaps Skutelis

Pirkstu nospiedumu lasītājs telefonā ir ļoti noderīga lieta, ja realizēts veiksmīgi. Tas krietni atvieglo ierīces ekrāna atbloķēšanu, piekļūšanu ar parolēm aizsargātās aplikācijās (piemēram, piezīmju aplikācijā Evernote) vai apstiprinot maksājumu par aplikācijām vai citiem mobilajiem pirkumiem.

Kristaps Lācis

Korporatīvais meils bez PIN uz telefona neliekās..

aigi

Godīgi sakot, tā ir pēdejo gadu labākā inovācija telefonā. Tiešām ļoti ātri un ērti.

davfreim

Piekrītu, ka Apple izpildījumā touch ID ir ērts un drošs, kāpēc, jo 4 ciparu telefona kodu var ļoti viegli piefiksēt skatoties, kad kāds atbloķē telefonu, ar pirkstu nospiedumu nav jāuztraucās.

Kā arī aplikācijas novilkt ir daudz ērtāk, kad nav jāraksta garā apple parole