Web Analytics
More
  Reklāma

  Tapusi Rīgas pašvaldības policijas mobilā lietotne

  Jaunākie raksti

  Lai veicinātu Rīgas pašvaldības policijas pieejamību pilsētas iedzīvotājiem un viesiem un mudinātu sabiedrību aktīvai sadarbībai ar tiesībsargājošām institūcijām, ar Rīgas sabiedriskās kārtības uzturēšanas fonda atbalstu tapusi Rīgas pašvaldības policijas mobilā lietotne.

  Mobilā aplikācija izveidota, lai uzlabotu komunikāciju iedzīvotāju un Rīgas pašvaldības policijas starpā, lai mudinātu iedzīvotājus būt atbildīgiem par apkārt notiekošo un ar viedtālruņa palīdzību ērtākā veidā par novērotajām nekārtībām paziņotu policijai.

  Reklāma

  Ar lietotnes palīdzību tās lietotājiem būs iespējas ne tikai vienkārši un operatīvi sazvanīt Rīgas pašvaldības policiju vai citus glābšanas dienestus, bet arī nosūtīt foto vai video ar fiksēto pārkāpumu tā norises brīdī un informēt par to policiju.

  Rīgas pašvaldības policija cer, ka ar šīs mobilās lietotnes palīdzību sabiedrība aktīvāk sadarbosies ar likumsargiem un iesaistīsies likumpārkāpumu novēršanā, sniedzot noderīgu informāciju.

  Lietotne ir brīvi pieejama un bez maksas lejupielādējama viedtālruņos – Apple ierīcēm un Android ierīcēm.

  RPP-App-1 RPP-App-2 RPP-App-3

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  9 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Androids
  19.02.2015 21:31

  Nezinu par izpildījumu, bet dizains kā no aizpagājušā gadsmita

  ezisxl
  19.02.2015 22:38
  Reply to  Androids

  Pilnībā piekrītu par abiem dizainiem, bet ja strādā un nav baigi iztērējušies, kas, protams, RD gadījumā ir maz ticams, tad jau ok :)

  19.02.2015 22:01

  Negribētos, ka katram mentu čomam par polšu ir pieejama mana atrašanās vieta. Un piekļuve manam telefonam. Gūglei jā, bet ne mūsu sistēmā. Bet citādi – paranoiķis neesmu ;)

  Juris Abdullins
  20.02.2015 10:03

  Interesanti, kuram mentu čomam Tu esi vajadzīgs? :) Tas, ka šai lietotnei ir vajadzīga piekļuve tavai atrašanās vietai, manuprāt, ir loģiski, bet tas, ka ir piekļuve telefona atmiņai un tīklam – to gan es pilnīgi nesaprotu. Tas jau ir par traku.

  Emīls
  20.02.2015 10:54

  Piekļuve telefona atmiņai vajadzīga, lai varētu izvēlēties bildes un video no saglabātajām.

  Juris Abdullins
  20.02.2015 11:38
  Reply to  Emīls

  Kāpēc gan es par to nebiju sākumā iedomājies. Now it makes sense. Paldies par skaidrojumu :)

  20.02.2015 11:47

  Protams, ka tās piekļuves tiesības ir vajadzīgas, lai lietotne strādātu, bet, nu, dienesta stāvokļa ļaunprātīga izmantošana mūsu mazajā valstī nav nekas īpašs.
  Tas attiecas gan uz tel. sarunu noklausīšanos, gan uz dažādām datu bāzēm.
  Skaidrs, ka tas izklausās paranoiski, bet tā nu tas ir :)

  Renārs Vilnis
  20.02.2015 10:41
  x
  22.02.2015 09:15

  WP drošība ir pašu sargājamo rokās :)

  vēl jau ir arī Symbian, BB un vispār dumbie phoni – sanāk, ka nodokļus policijas lietotnes izveidošanai tie maksā, bet lietot nevar.

  Reklāma