Šī gada sākumā liels tracis sacēlās, kad tika paziņots par problēmām, ar jaunā Qualcomm procesora Snapdragon 810 temperatūras režīmiem. Bija informācija, ka tas pārāk karst, un ka tieši šī iemesla dēļ Samsung atsakās to izmantot savā gaidāmajā flagmanī – Galaxy S6. Taču nupat ir veikts tests, kura rezultāti apliecina, ka Snapdragon 810 modelis ar 64 bitu arhitektūru silst pat mazāk, kā tā priekšgājējs Snapdragon 801. Kompānijas, telefonu ražotājas pamatā regulē procesoru temperatūras režīmu tā, ka tas ir robežās starp 250C un 450C. Tāpēc testā arī tika mērīts tas, cik ātri procesors sasniegs vai pārsniegs šo robežu.

Testā tika izmantoti iepriekšējās paaudzes flagmaņi HTC One (M8) un Samsung Galaxy S5 ar tajos uzstādītu Snapdragon 801 procesoru. Viedtālruņos tika darbināta aplikācija Asphalt8 un filmēts video ar 4K izšķirtspēju. Rezultātā pēc testa mērījumiem, spēlējot spēli, Snapdragon 801 pārsniedza 450 temperatūru pēc 20 minūtēm, bet Snapdragon 810 tajā paša laika posmā bija par pieciem grādiem vēsāks. Vēl pamanāmāka šī atšķirība ir filmējot 4K video materiālus. Gaidāms, ka Snapdragon 810 parādīsies tādos viedtālruņos kā HTC One (M9) un LG G4. Turklāt LG apgalvo, ka šis procesors ir labākais temperatūras režīmu ziņā, kādu viņi ir līdz šim izmantojuši.

gsmarena_001-1

gsmarena_002

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Raivis Rasnačs

Arī MS nākamajā Lumia flagmanī liks Snapdragon 810.

EmiilsLV

G3 ar 801 nežēlīgi mēdza cepties, un ja vēl atslēdz visas bremzēšanas sistēmas, kas ieslēdzas pie augstākām temperatūrām , uhtī, visos benchos slēdzās ārā dēļ overheata