Web Analytics
More
  Reklāma

  Samsung Japānas tirgus ir negaidīti ciets rieksts

  Jaunākie raksti

  Samsung sākotnējais plāns attiecībā uz Galaxy Note Edge bija Japānas tirgus iekustināšana. Galaxy Note Edge Japānā nonāca ātrāk, nekā Samsung mājās – Dienvidkorejā. Japāna ir izrādījies ļoti ciets rieksts Samsung kopējos plānos.

  Business Korea ziņo, ka Samsung Japānā iet pat pārsteidzoši slikti – ražotājs ieņem vien sesto vietu Japānas viedtālruņu tirgū ar nenozīmīgiem 4% no kopējā tirgus. Pēdējo divu gadu laikā Samsung tā arī nav izdevies iekarot valsts viedierīču pārdevēju Top5. Samsung Japānas tirgū apsteidz Apple, Sony, Sharp un citi ražotāji.

  Reklāma

  Japāna ir Apple zeme. Pēdējie dati rāda, ka pagājušā gada laikā iOS lietotāju skaits audzis par 8.5%, turklāt tas panākts uz Android rēķina. Google Android vēl arvien ir pirmajā vietā ar 60.2%, bet, pie šāda Apple tirgus daļas pieauguma, jau 2015. gadā var Android un iOS nolikt vienādās pozīcijās.

  Samsung pavisam noteikti Japānā zaudē naudu, bet iziešana šajā brīdī no valsts tirgus nozīmētu ne tikai kaujas zaudēšanu. Tas nozīmētu visa kara zaudēšanu, atzīstot savu mēnešiem maskēto vājumu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma