Kompānija Motorola Mobility pēc tam, kad to no Google iegādājās Lenovo, jūtās visai komfortabli, un sāk pamazām atkal nostiprināt savas pozīcijas mobilo ierīču tirgū. Nupat visai interesantu interviju, izdevumam Forbes ir sniedzis kompānijas vadītājs Riks Osterlohs (Rick Osterloh). Tajā viņš izteicies, ka regulārā viļņošanās mobilo ierīču tirgū un līderu maiņas tajā , var ļaut Motorola atgriezties vadošajās vietās. Tā Motorola Mobility vadītājs uzskata, ka katrus septiņus gadus notiek līdera maiņa mobilo ierīču ražotāju starpā. Tā notika ar Nokia un BlackBerry, un tā drīzumā notiks arī ar Samsung.

Un jāatzīst, ka Motorola tiešām ir izdevies pēdējā gada laikā nedaudz uzlabot savas pozīcijas. Tā 2014. gada pēdējā ceturksnī (pirmais viņiem kā Lenovo meitas uzņēmumam) Motorola pārdevuši vairāk kā 10 miljonu viedtālruņu, kas ir par 118% vairāk kā tajā pašā laika periodā gadu iepriekš. Viens no būtiskākajiem soļiem izkļūšanai no krīzes kompānijai bija atgriešanās Ķīnas tirgū. Šobrīd Motorola Mobility pārdod savu produkciju aptuveni 50 valstīs, un gatavojas to atsākt vēl 10 līdz 15 valstīs.

Reklāma

4
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Nils ValainisbaroncNaurelijs Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
baronc
Viesis
baronc

Ja ābols sāks laist ārā gļukainus ios un vidējās klases dzelžus par premium cenu, viņi var būt nākamie. Ja tas skan smieklīgi, atcerieties, cik vareni kādreiz jutās BB un Nokia.

Naurelijs
Viesis
Naurelijs

Abols ir saņemis pamatīgi pērienu un ceru, ka no tā būs kaut ko iemācījies.

baronc
Viesis
baronc

kad un no kā? Viņi taču nemācās – ur just holding it wrong :D

Nils Valainis
Viesis
Nils Valainis

Lai kā daudzi nepeltu to ābolu, lai to iznīcinātu kādam ir jāuztaisa kaut kas tiešām jauns un spēcīgs, ļoti spēcīgs un Samsungs to nespēj, lai kā arī censtos – nesanāk. Cilvēkus Ābols paņēma ar kaut ko pavisam jaunu – kvalitatīvu un baudāmu korpusu (5C sērija bija pilnīga laža – neskaitās), ļoti spilgtiem, gaišiem un kvalitatīviem displejiem, lietošanas vienkāršību (Droīdiem lasīt – ierobežotību), samērā stabilu OS darbību (lai gan tāpat ne bez gļukiem) un beigu beigās, cilvēki pie tā pierada, tāpat kā savulaik ar Nokia, tāpēc pastumt malā to būs grūti. Cena, jā, produkts nav izcils un cena nav salda, jo… Read more »