Web Analytics
More
  Reklāma

  HTC pieņem darbā selfiju stilisti Aleksu Noksu

  Jaunākie raksti

  HTC nolīdzis pirmo selfiju stilisti pasaulē Aleksu Noksu (Alexis Knox). Ar viedtālruni HTC Desire EYE viņa dodas īpašā misijā, lai atbrīvotu pasauli no selfiju noliegšanas. Viņa sniegs savus eksperta padomus un stila konsultācijas, lai arī selfiju skeptiķi zinātu kā uzņemt perfektus attēlus. Aleksa Noksa ar stila konsultācijām palīdzējusi ASV šova Amerikas nākamā topmodele organizatoriem, kā arī viņas klientu sarakstā ir tādas zvaigznes kā Mailija Sairusa (Miley Cyrus), Bruno Marss (Bruno Mars), Rita Ora (Rita Ora).

  Selfijs jeb pašiņš/pašportrets, kas uzņemts ar kameru vai viedtālruni, strauji kļuvis par globālu fenomenu. Ņemot vērā, ka katru dienu pasaulē tiek uzņemti vairāk nekā miljons selfiji, nav brīnums, ka daudzi cilvēki jūtas pamudināti uzņemt ekskluzīvi perfektu attēlu. Diemžēl daudzi konstatē, ka tas nav nemaz tik vienkārši.

  Reklāma

  HTC selfiju stilistes video, kas filmēts Londonas modes nedēļas vīriešu apģērbu kolekcijas skatē, Aleksa ļauj ielūkoties savā modernajā dzīvesveidā un oficiāli paziņo par pirmās HTC #SelfieSchool atvēršanu. Aleksa aicina Selfiju mīļotājus arī Latvijā tvītot savas selfiju drāmas, izmantojot mirkļbirku #SelfieSchool. Aleksa atsauksies uz tiem tvītiem, kuriem visvairāk būs nepieciešama HTC palīdzīgā roka, nodrošinot, ka vairs nekad nenāksies paciest mulsinoši neizskatīgu selfiju.

  HTC selfiju stiliste Aleksa Noksa saka: „Uzņemt perfektu selfiju var būt sarežģīti, īpaši, ja nav zināšanas par modi un fotografēšanu, tāpēc es esmu tik sajūsmināta strādāt ar HTC kā oficiālā selfiju stiliste. Izmantojot visas izcilās jaunās tehnoloģijas, kas apvienotas HTC Desire EYE, selfiju uzņemšana ir kļuvusi daudz vienkāršāka un atvieglojusi manu darbu. Es ļoti gaidu tiešsaistes selfiju skolu, lai dalītos ar savu pieredzi un palīdzētu nākamajai paaudzei atklāt labāko sevī.”

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Rūdolfs Rancāns
  08.02.2015 07:53

  HTC mārketinga aktivitātes dažkārt ir, maigi sakot, dīvainas.

  08.02.2015 10:06

  Pēdējā laika jautrība :)

  https://www.youtube.com/watch?v=kvjDtaCkacQ

  x
  08.02.2015 09:44

  Jāsaprot tā, ka idiotija pati neizplatās gana naski, ja ir jāpiepalīdz :)

  Reklāma