Kā ziņo interneta vietne Neowin, tad nupat pirmie programmas Windows Insider dalībnieki sākuši saņemt pieeju  Windows 10 Technical Preview atjauninājumam. Tas ir gaidāmās viedtālruņu operētājsistēmas testa variants, un tiek apzīmēts ar būvējuma numuru 8.15.12492.41. Uzstādīt šo atjauninājumu var izmantojot viedtālruņa aplikāciju Windows Insider.

Šobrīd gan jāpiebilst, ka pieeja jaunajai operētājsistēmai ir nodrošināta tikai Microsoft un Windows Insider programmai īpaši pietuvinātiem cilvēkiem. Visticamāk jaunais 8.15.12492.41 operētājsistēmas būvējums visiem lietotājiem kļūs pieejams dažas dienas vēlāk. Ja nu kāds no mūsu lasītājiem pieder pie Microsoft izredzēto skaita un jau ir uzstādījis savā viedtālrunī šo jauno operētājsistēmas variantu, mēs labprāt redzētu jūsu ekrāna uzņēmumus. Kā arī informāciju par to, kas jauns un interesants parādījies Windows 10 Technical Preview versijā.

wp_ss_20150204_0001

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
9 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
bombelats

Diemžēl, kaut arī esmu WindowsInsider dalībnieks, šī Prewiev versija man nav pieejama. Lietoju Lumia 735. Bet nu cītīgi pārbaudīšu vai nav kas mainījies.

vēer

Gaidu, kad reāli parastā W10 versija tiks pielabota un pielāgota skārienekrāniem, jo W8.1 ir vēl kur augt un tiekties, WP8 šajā ziņā ir galvas tiesu pārāks skārienekrānu lietotājiem!

Kašelis

Sveiki! Iespējams vienkārši esmu palaidis garām info vai nepamanījis, tāpēc nelamājiet bargi.
Vai uz 920 lumias wp10 būs uzstādāms un vai visas fīčas būs kā jaunākajiem modeļiem?

Kaspars_

Šeit gan runa ir par technical preview, bet jā – informācija, ko sniedz Microsoft liecina, ka visi telefoni, kuriem ir pieejams WP8.1 saņems arī WP10
Ir bažas par galīgi lētajiem, bet domāju, ka Tava lumia 920 pavisam noteikti saņems jauno WP10!

Kašelis

Paldies par info-tā iepriecināja. Tiesa info bija vajadzīgs bračkam, kuram ir 920tā, pats vēl domāju, kuru ņemt 735to vai 830to… :)

Kaspars

Pats jau vairākus mēnešus lietoju 830to, kā arī vēl 2 paziņas – neko sliktu nevaru pateikt un neesmu dzirdējis
735to savukārt pašam nav sanācis turēt rokās, bet arī esot labs
Ieteiktu uzmeklēt abus modeļus kādā veikalā un aptaustīt – tad jau redzēs, kurš uzrunās, jo viens ir ar metālisku rāmīti (830) otrs tīra plastmasa, bet ļoti kvalitatīvi nostrādāta (735), šo laikam kursors bija apskatījis, vari arī palasīt

Kaspars_

Kaut kur twiteros manīju, ka šorīt technicel preview ir izlaists ārā..tā teikt, visiem gribētājiem ;)

Kristaps Skutelis

Jā, tā tas ir. Ja patestēsi, padalies ar pirmajiem iespaidiem.

Kaspars_

Es gan pagaidīšu vakaru un papētīšu citu cilvēku pirmos iespaidus.
Negribās jau arī tikt pie nefunkcionējoša telefona :)