Samsung patīk katru gadu pāris nedēļas turēt tehnoloģiju entuziastus neziņā, parādot no tuvojošā pasākuma kādu niansi, kas vismaz daļēji raksturo jaunu produktu. Samsung Twitter kontā izziņots Unpacked pasākums, kas jau uzskatāms par ikgadēju. Unpacked norisināsies pāris dienas pirms oficiālā MWC 2015 sākuma Barselonā.

Twitter izliktais attēls norāda uz liektu ierīci, kas, visticamāk, būs jaunais Galaxy S6 viedtālrunis. Pagaidām neviens nav spējis piedāvāt kaut cik saprātīgu skaidrojumu attēlā redzamajam. Daži pieļauj, ka Galaxy S6 viedtālrunis iegūs liektu ekrāna sānu, gluži kā Galaxy Note Edge.

Reklāma

Pats marta sākums būs saspringts laiks Android pasaulē. Pirmajā martā arī HTC, visticamāk, izziņos savu nākamo flagmani HTC One M9.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
10 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Aigars Mahinovs

Daudzi cer, ka beidzot būs ūdensdrošība tajā. Ar šo fīču Sony daudzus pārvilina.

Kristaps Skutelis

Nu, paga, jau Galaxy S5 bija ūdensdrošs telefons. Vai kā tu to domāji?

Aigars Mahinovs

Good point. Mistika, bet es vēl joprojām no cilvēkiem dzirdu, ka viņi tikai par Sony domā ūdensdrošības dēļ. Iespējams, ka SGS5 vienkārši jau bija pietiekoši sen, lai cilveki par to vispār aizmirstu?

Artis Abols

Tas ir kā ar Volvo un Renault. Renis daudzos testos pārsit Volvo, bet Volvo ir ar mārketingu iedzinis visiem galvā, ka ir drošākais.

Aigars Mahinovs

Manā personīgajā telefonu izvēlē SGS nefigurē, jo nav Nexus … t.b. es negribu mēnesi vai vēl vairāk gaidīt uz jaunām programmatūras versijām pēc to iznākšanas.

Kristaps Skutelis

Ideja skaidra, taču diemžēl pēdējā laikā ar atjauninājumiem ir problēmas arī Nexus sērijas ierīcēm. Gana daudz esmu redzējis tvītus un postus par to, ka Nexus 5 netiek pie atjauninājuma.

Kaspars

Ideja jau tāda, ka lai arī Nexus var paiet mēneši līdz atjauninajumam, bet tā vienalga būs viena no pirmajām ierīcēm, kas saņems ;)

Kristaps Skutelis

Es par to nemaz nestrīdos, tikai norādu, ka nav viss tik rožaini arī Nexus pasaulē.

Aigars Mahinovs

Diemžēl arī tā gadās. Tagad lūk uz Nexus 7 un 10 jau ir 5.0.2, bet uz Nexus 4, 5 un 6 vēl nav :(

Ja salīdzinam, tad SGS5 lollipop parādījās janvāra vidū, bet Nexus 4 (kas ir pusotru gadu vecāks) tas bija pieejams jau novembra beigās. Un mani jau pietiekoši izbesīja pat Nexus 4 update gaidīšana.

baronc

Mēnesis jau būtu apsveicami, vecajam LG update atnāca pēc 9 mēnešiem.