Paldies visiem, kas atsaucās mūsu aicinājumam nobalsot par Latvijā veidoto bezpilota lidaparātu AirDog. Ziniet, mēs kopā esam to paveikuši – AirDog cilvēku balsojumā atzīts par pašu labāko tehnoloģiju izstādes CES 2015 robotu (“dronu”). Engadget uzsver, ka AirDog pie pircējiem nāk ar ļoti konkrēti fokusētu piedāvājumu – tas ir sekotājrobots dažādu aktīvu sporta veidu cienītājiem, kas atbalsta GoPro un Sony kameras, salokāms ērtai transportēšanai un apveltīts ar vairākiem režīmiem (lai ērtāk filmēt dažādus sporta veidus).

Šis ir patiešām nozīmīgs sasniegums, kas AirDog un arī Latvijas vārdu nesīs pasaulē. Atliek novēlēt veiksmes produkta radītājiem, lai robots laicīgi nonāktu pārdošanā un tiktu pārdots daudzos jo daudzos eksemplāros. Malači!

“AirDog” ir vienīgais uzņēmums no Latvijas, kas šogad piedalās CES 2015 izstādē ASV. Pieminēšanas vērts ir arī fakts, ka visa “Airdog” komanda, kas piedalās preštižajā izstādē, ir no Latvijas, kā arī atraktīvais izstādes stends ir izstrādāts Latvijā un to veica uzņēmums “Mindworks Ramps”.

CES 2015 (Consumer Electronics Show) ir pasaulē lielākā tehnoloģiju un inovāciju izstāde, kas norisinās Las Vegasā (ASV) un kurā šogad piedalās nepilni 4 tūkstoši dalībnieku, savukārt to apmeklē ap 140 tūkstošu cilvēku un gandrīz 7 tūkstoši masu mediju pārstāvju. Plašāku informāciju par CES 2015 izstādi var aplūkot šeit: http://www.cesweb.org/Why-CES/Experience-the-International-CES

SIA “Helico Aerospace Industries” apvieno inženieru, uzņēmēju, aviācijas un programmēšanas ekspertu komandu, kurus vieno un aizrauj aktīvs dzīvesveids un ekstrēmie sporta veidi. Uzņēmums atrodas Rīgā un nodarbina 20 darbiniekus.

Ar citu kategoriju uzvarētājiem var iepazīties Engadget tīmekļa vietnē.

10919029_10152579363428093_5388271666781862229_n

2
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Kristaps SkutelisAndrew Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Andrew
Guest
Andrew

Galvenais lai nepārdod firmeli kā sāks pelnīt …

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Kāpēc? Kas vainas šādai “izejai”? Būtu gan labi, ja nopelnīto naudu pēc tam ieguldītu jaunos projektos, kam arī ir kāds sakars ar Latviju.