Web Analytics
More
  Reklāma

  HTC uzsāk sadarbību ar ASV sporta inventāra ražotāju Under Armour

  Jaunākie raksti

  HTC un sporta inventāra ražotājs Under Armour 6. janvārī tehnoloģiju izstādē CES 2015, Lasvegasā, ASV paziņojuši par stratēģiskas partnerības uzsākšanu, lai kopā radītu iespēju ikvienam sportistam uzlabot savas prasmes un sniegumu. HTC izstrādā produktu sēriju, kurā būs iekļauts fitnesa rīks UA Record™ (Android un iOS aplikācija), kas ir jaunums veselības un fitnesa tīklā Armour Connected Fitness.

  „Mobilās inovācijas pēdējo gadu laikā ļoti izmainījušas cilvēku dzīvi, padarot indivīdu savienotu ar pasauli vairāk nekā jebkad. Šobrīd mēs gribam palīdzēt cilvēkiem iegūt labāku izpratni par sevi, lai katrs varētu sasniegt maksimālo savu spēju ietvaros. Sadarbojoties ar Under Armour, kurš ir viens no mūsdienu aizraujošākajiem un ambiciozākajiem līderiem sportistu motivēšanā un virzīšanā uz attīstību, mēs speram pirmo soli, lai patērētājam sniegtu ar veselības un fitnesa produktiem un pakalpojumiem saistītu pieredzi,” komentē HTC izpilddirektors Pīters Ču (Peter Chou).

  Reklāma

  SVP Under Armour Connected Fitness prezidents Robins Turstons (Robin Thurston) piebilst: “HTC ir labi pazīstams ar savu nepārtraukto inovāciju attīstību, ko papildina pastiprināta uzmanības pievēršana detaļām un premium augstākās klases dizainam. Šīs vērtības mūs vieno un padara par lieliskiem partneriem. Īstenojot šo sadarbību, mēs nodrošināsim sportistiem iespēju viņu sniegumu pacelt nākamajā līmenī.”

  Under Armour komanda, sporta zinātnieki un profesionāli sportisti strādā kopā ar HTC Connected Products biznesa nodaļu, kā arī ar dizaina un inženieru komandām, lai nodrošinātu kopīgo centienu atbilstību augstākajām sportistu prasībām visās jomās. „Šis ir izaicinošs, jauns virziens HTC attīstībā un mēs vēlamies, lai jaunie produkti apmierinātu ikviena lietotāja prasības, vienalga, vai entuziasts vēlētos uzlabot savu personisko rekordu pusmaratona skriešanā vai profesionāls sportists sekotu līdzi savam progresam treneru pavadībā. Līdz šim vēl neviens uzņēmums nav spējis nodrošināt augstākā līmeņa atbalstu un mēs uzskatām, ka mums ir iespēja to izdarīt un paātrināt šīs tirgus nozares attīstību,” papildina Pīters Ču (Peter Chou).

  UA Record™ ir jaunākais papildinājums plašākajā veselības un fitnesa tīklā pasaulē, kas ietver kompleksas lietojumprogrammas MapMyFitness, tostarp MapMyRun un MapMyRide ar vairāk nekā 31 miljoniem lietotāju visā pasaulē. UA Record™ piedāvā pasaulē visdinamiskāko rīku, kas apvieno veselības un fitnesa pasaules, sniedzot vienkāršu veidu, kā sekot personas veselības datiem fitnesa aktivitātēs, piedalīties izaicinājumos tiešsaistē un viegli dalīties ar saturu, lai sekotu līdzi lietotāja fitnesa mērķiem 24 stundas diennaktī. UA Record™ mājaslapa un aplikācijas tika prezentētas 6.janvārī tehnoloģiju izstādē CES 2015.

  Under-Armour-Record-1 Under-Armour-Record-2 Under-Armour-Record-3

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma