web analytics

FMS kļūst par Visma Enterprise

Jaunākie raksti

Microsoft vienas dienas laikā atsauc Xbox Live abonēšanas servisa cenu kāpumu

Pagājušās piektdienas rītā, 22. janvārī, Microsoft paziņoja par to, ka pēc vairākiem gadiem tiks paaugstinātas Xbox Live abonementa cenas,...

“Michelin” patentējuši motocikla aizmugurēja dubļu sarga dizainu ar neliela izmēra elektromotoru

Franču ražotājs "Michelin" parasti asociējas ar riepu ražošanu, tomēr uzņēmums acīmredzami domā un strādā arī citos virzienos - "Michelin"...

Huawei grasoties pārdot Mate un P sērijas viedtālruņu ražošanu

Reuters ziņo, ka Huawei varētu jau tuvākajā laikā pārdot savu Mate un P sērijas viedtālruņu ražošanu kādam citam, tādējādi...

ELKO uzsāk GRENKE operatīvā līzinga izplatīšanu

Vairumtirgotājs ELKO Grupa sadarbībā ar GRENKE Latvijā uzsāk operatīvā līzinga pakalpojumu piedāvāšanu, nodrošinot pakalpojuma plašāku pieejamību IT produktu mazumtirdzniecībā. Operatīvā...

TP-Link Tapo C310 āra kameras konkurss

Viedās drošības kameras nav nekāds jaunums, esam tās apskatījuši jau vairākas reizes, bet iepriekš neesam pārāk bieži saskārušies ar...Latvijas biznesa IT risinājumu ražotājs SIA FMS ir mainījis nosaukumu – turpmāk uzņēmums būs pazīstams kā SIA Visma Enterprise un Latvijā darbosies ar zīmolu Visma.

Jau iepriekš ziņots, ka pagājušā gada jūlijā kompāniju iegādājās vadošais Ziemeļvalstu IT uzņēmums Visma Group. Šis pirkums Latvijas IT ekspertu vērtējumā bija viens no gada nozīmīgākajiem notikumiem IT jomā un viens no lielākajiem nozares darījumiem pēdējo desmit gadu laikā. Zīmola maiņa ir likumsakarīgs solis, parādot Visma attīstības plānu nopietnību mūsu reģionā.

“Visma zīmols Norvēģijā ir plaši zināms. Organizācijas pazīst Visma kā efektivitātes ekspertus, kuru IT produkti un pakalpojumi palīdz optimizēt procesus un izmaksas, uzlabojot konkurētspēju. Savukārt, plašāka publika uzņēmumu zina kā atbildīgu darba devēju, kas rūpējas par darba vidi un strādājošo attīstību. Mūsu izaicinājums ir pierādīt, ka Visma zīmols pārstāv šīs vērtības arī Latvijā, turpinot sniegt klientiem kvalitatīvus pakalpojumus un rūpējoties par darbiniekiem”, stāsta uzņēmuma izpilddirektors Jānis Bergs.

SIA Visma Enterprise turpinās piedāvāt Latvijas organizācijām resursu vadības, biznesa inteliģences un sistēmu integrācijas risinājumus. Kā līdz šim, tiks veiktas investīcijas plaši izmantotās resursu vadības un grāmatvedības programmas Horizon uzturēšanā un attīstītībā.

Visma Group ir resursu vadības (ERP) programmatūras tirgus līderis Ziemeļvalstīs. Uzņēmuma produktus un pakalpojumus izmanto ap 340 000 klientu visā Ziemeļeiropā, vēl 330 000 klientu sadarbojas ar Visma Group kā ar programmatūras uzturēšanas partneri. Grupā strādā 5600 darbinieku, tās apgrozījums 2013. gadā pārsniedza 800 miljonus eiro. Vairāk informācijas www.visma.com.

Savukārt SIA Visma Enterprise, kas iepriekš bija pazīstama kā SIA FMS, ir vadošais resursu vadības, biznesa inteliģences un programmatūras konsultāciju uzņēmums Latvijā. Tā klientu lokā ir LR Finanšu ministrija, Rīgas dome, Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, grāmatnīcas Jānis Roze un daudzi citi. SIA Visma Enterprise strādā 197 darbinieki, uzņēmuma apgrozījums 2013. gadā bija 8 miljoni eiro. Tā pazīstamākais produkts ir resursu vadības sistēma Horizon, ko izmanto daudzas valsts iestādes, pašvaldības, kā arī lielie un vidējie uzņēmumi.

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: