Apple lielie biznesa vaļi ir spēja sasniegt neticami augstu peļņu no pārdotajām viedierīcēm, pārspēt visu citu ražotāju pirmās dienas apjomus, uzsākot pārdot jaunu viedtālruņa modeli, kā arī piedāvājot aktuālajām viedierīcēm ļoti ātru jauninājumu saņemšanu.

Vienkāršotā produktu lietošana parasti Apple nostāda labās pozīcijās, kad tiek mērīta lietotāju apmierinātība, bet šogad American Consumer Satisfaction Index liecina, ka Apple ir gāzts no savas ilggadējās pirmās vietas un to ieņem neviens cits kā Samsung.

Apple spējis gada laikā nokrist no 81 punkta uz 79 punktiem, tādējādi līdera pozīcijas atdodot Samsung, jo tas spējis no 76 punktiem uzlēkt līdz 81 punktam. Visticamāk, Apple pozīcijas ietekmēja tā saucamā #Bendgate ar iPhone 6 Plus locīšanos un dažas citas ziņas par Apple produktu zemo kvalitāti.

No Samsung šogad tiek gaidīts Galaxy S6 flagmanis. Tam būtu jāsaņem metāla korpusu, Android 5.0 Lollipop ar atvieglotu TouchWiz saskarni, kā arī paša Samsung veidotu jaunu un veiktspējīgu procesoru.

4
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
baroncdavfreimkheccc Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
ccc
Guest
ccc

Neticu, diršana. Patīk man ābolistus kacināt, bet Samsung ir Android kropļotāji lielākie.

khe
Guest
khe

nu ko. jāsagaida samsung s6 ar metala korpusu, kādam tas jāsaloka un sāksies no jauna.
Bet pieļauju, ka samsung salocīšana neatstās tik lielu rezonansi kā iphone salocīšana.

davfreim
Guest
davfreim

Neticu, lai nu kurš android telefons, bet Samsung noteikti nevar būt bez laggiem, kā var lietotāji būt ar to apmierināti?
Samdungs atkal rezultātus nopirka? Tāpat kā benchmarkus sagroza un maksā slavenībām, lai slevē viņu telefonus?

baronc
Guest
baronc

Pat indieši smejas par Samsung jaunajiem veikumiem :D http://www.androidauthority.com/samsung-tizen-cold-reception-india-581998/