Web Analytics
More
  Reklāma

  Microsoft strādā pie jauna interneta pārlūka izveides

  Jaunākie raksti

  Kā ziņo Mary Jo Foley no interneta vietnes ZDNet, un viņa ir cilvēks, kurš zina par Microsoft daudz un ļoti daudz, var secināt, ka programmatūra milzis pilnā sparā strādā pie jauna interneta pārlūka izveides. Un tas nebūs kārtējais Internet Explorer variants.

  Pagaidām ir zināms, ka kompānijas iekšienē jaunajam pārlūkam ir dots vārds Spartan. Pārlūks strādās izmantojot Chakra JavaScript un Trident dziņus, kuri gan izmantojas arī Internet Explorer, taču pārlūkam būs pilnībā pārstrādāts vizuālais veidols un saskarne. Šobrīd saskaņā ar vairāku avotu sniegto informāciju ir zināms, ka jaunā pārlūka saskarne būs līdzīga tai, kāda ir Chrome un Firefox. Tāpat arī ir ziņas, ka paralēli tiek veidotas divas jaunā pārlūka versijas. Nav gan zināms, vai abas arī ieraudzīs dienas gaismu.

  Gaidāms, ka Windows 10 operētājsistēma nāks klajā ar diviem pārlūkiem „uz borta”. Būs zināmais IE 11 kā arī Spartan. Pirmais paredzēts izmantošanai ar programmām un aplikācijām, kuras pēc noklusējuma strādā ar IE. Nav vēl zināms, vai jaunais pārlūks paturēs sev pašreizējo vārdu, vai arī tiks pie kāda cita nosaukuma. Taču, tas ka vārds nebūs IE, ir pilnībā skaidrs, un to šogad jau apstiprināja citi Microsoft informācijas avoti.

  Jaunais pārlūks visticamāk pirmo reizi tiks parādīts Microsoft pasākumā, kas paredzēts jau 21. janvārī, un kurā piedalīsies eksperti un preses pārstāvji. Atliek tikai secināt, ka Microsoft nolēmuši atvadīties no balasta IE veidolā, un izveidot jaunāku, modernāku un labāku interneta pārlūku.

  AvotsZDNet
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Naurelijs
  30.12.2014 10:01

  Smieties vai raudāt? :D

  30.12.2014 10:24

  Jau IE11 ir gana pieklājīgs pārūks, kuru izmantoju ikdienā paralēli ar Chrome. Uzliekot tam pašam kodolam jaunu “skinu” un citu nosaukumu, ar gana labu reklāmu “jauns” pārlūks varētu bez problēmām konkurēt ar nestabilo Chrome un smago Firefox. Jo īpaši, ja MS tajā iestrādātu ciešu saikni ar Onedrive

  Reklāma