Quantcast
More
  Reklāma

  HTC Hima varētu kļūt par nākamo ražotāja flagmani ar Snapdragon 810

  Jaunākie raksti

  Internetā arvien vairāk sāk noplūst informācija par iespējamo HTC nākamo flagmani Hima. Esam tikuši jau tik tālu, ka atklāta gandrīz visa HTC Hima tehniskā specifikācija.

  Avoti ziņo, ka HTC Hima būs mūsdienām piezemēts 5.0 collu viedtālrunis ar 1080p ekrāna izšķirtspēju. To darbināšot astoņu kodolu 64-bitu Snapdragon 810 procesors. HTC Hima saņems arī 3 GB RAM un 2840 mAh akumulatoru.

  Protams, no HTC tiek gaidītas jaunas saskarnes vēsmas ar Sense 7, kas pārsegs Android 5.0 Lollipop operētājsistēmu. Šobrīd HTC strādā pie Sense 6.0 saskarnes pielāgošanas, kas papildinās esošos viedtālruņu modeļus, kad tos atjauninās uz Android 5.0 Lollipop operētājsistēmas versiju.

  HTC Hima beidzot varētu tikt vaļā no nenovērtētās un visai vājās UltraPixel tehnoloģijas. Viedtālrunis saņemšot 20.7 megapikseļu kameru aizmugurē, kā arī 13 megapikseļu pašiņu kameru priekšā. Iespējams, ka HTC Hima varētu saņemt atsevišķos reģionos 4 megapikseļu UltraPixel tehnoloģijas kameru kā priekšējo pašiņu kameru, kur tai arī ir īstā vieta.

  Jauno HTC flagmani, visticamāk, ieraudzīsim nākamā gada martā MWC 2015 ietvaros, kas norisināsies Barselonā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  krisstaps
  29.12.2014 18:56

  Un še tev mega giga TERA izslavētā ‘ultrapix’ nākotne…. 2 gadi un aprok zem zemes, vienlīdzsakot – mārketings :D Beats aizgāja un vajadzēja ko citu – spīdīgu un skaistu HTC tālrunī lai piesaistītu klientus. Jau kad m7 parādijās oficiālās specifikācijas, nosmējos par to niecīgo 4ultrapix un nodomāju ka ilgu nākotni primārajā kamerā tālrunī neparedzu. Diemžel manā one mini arī ir ta smirdīgā kamera un ar viņu var tikai pakaļu noslaucīt vai makro bildes taisīt. Neko ‘a.ūnu’ zemā apgaismojuma tur neredzu it īpaši 4upix bildes lielumā ja jārāda publikai uz 27+” monitora/ekrāna visas tās skaistās reklāmas, kapēc 4upix ir labāki kaut… Read more »

  Reklāma