web analytics

BlackBerry izdzīvos un varētu pat atgriezties pie peļņas gūšanas

Jaunākie raksti

DPD Latvija brīdina par krāpniekiem, kas mēģina izkrāpt norēķinu karšu datus

DPD Latvija vērš uzmanību uz jaunu krāpniecības shēmu un brīdina par krāpniekiem, kas uzņēmuma vārdā mēģina izkrāpt iedzīvotāju norēķinu...

Revolut laiž klajā iegādes risinājumu Latvijas uzņēmumiem

Īstenojot savu mērķi nodrošināt iespēju visus uzņēmumiem būtiskos aspektus pārvaldīt vienuviet, Revolut Business šodien paziņoja par jaunā iegādes risinājuma...

Kursors.lv izmēģina Shipzee servisu – Apple MagSafe lādētājs pēc pusotra mēneša gaidīšanas

Novembra beigās, kad Amerikā atzīmē Pateicības dienu un norisinās “Melnās piektdienas” jeb Black Friday atlaižu un iepirkšanās trakums, Latvijā sevi ar...

Xiaomi Mi Band 6 varētu tikt pie GPS, SpO2 sensora un Amazon Alexa atbalsta

Tīmeklī uzieta gaidāmās Xiaomi Mi Band 6 fitnesa aproces programmatūra, kas norāda uz vairākiem ilgi gaidītiem uzlabojumiem. Parasti Xiaomi...

Volkswagen pārsniedz Eiropas CO2 emisiju mērķus un Baltijā kļūst par elektroauto tirgus līderi

Saskaņā ar sākotnējiem datiem Volkswagen pasažieru automašīnu segmentā radījis par aptuveni sešiem miljoniem gramu mazāk CO2 nekā to pieprasa...BlackBerry pagājušajā nedēļā izziņoja savus trešā ceturkšņa finanšu rezultātus. Naudas plūsma šajā ceturksnī bijusi pozitīva (ienākumi pārsnieguši izdevumus) un operatīvie rādītāji pat uzrādīja peļņu. BlackBerry jaunais izpilddirektors Džons Čens (John Chen) ir ļoti apmierināts ar uzņēmuma darbību un ir pārliecināts, ka BlackBerry izdzīvos.

Par “jauno” BlackBerry izpilddirektoru saukt viņu ir nedaudz pārsteidzīgi – John Chen vada BlackBerry jau 13 mēnešus. Iepriekšējais uzņēmuma izpilddirektors Torsens Heinss (Thorsten Heins) bija spējis BlackBerry novest aptuveni līdz Microsoft stadijai ar nokavētu viedierīču un atbilstošas operētājsistēmas ieviešanu. Bet Microsoft ir spējīgs Windows Phone neveiksmes finansiāli atbalstīt, kamēr mobilās ierīces ir BlackBerry pamata bizness.

Viens no BlackBerry atkopšanās stūrakmeņiem ir un būs BlackBerry Classic viedtālrunis. Tas apvieno BlackBerry Bold 9900 labākās uzbūves īpašības ar jaunāko BlackBerry operētājsistēmas versiju. Uzņēmuma investorus priecē fakts, ka BlackBerry spējis pārdot 93% no saražotajām ierīcēm. Šajā ziņā ne tik spoži veicas Samsung, kas pārrēķinājies ar Galaxy S5 pieprasījumu un tagad daudzi miljoni viedtālruņu guļ noliktavās un visu laiku rada zaudējumus.

7 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Olegs Falevics

tikai starpība, ka BB saražo 200.000 eksemplārus un visus pārdod, Samsungs saražo 5.000.000. Protams, ka grūtāk pārdot procentuāli. Bet izskatās, ka tomēr ar Android applikāciju atbalstīšanu, BB ir iespējas izdzīvot. Pats tagad lietoju Z30 un skatos uz Passport pusi, jo tiešām apmierina OS + BB HUB un svarīgākais – akumulatora darbības ilgums.

Kristaps Skutelis

Kā tiec galā ar latviešu rakstības neesamību uz BB ierīcēm?

Olegs Falevics

netieku galā. ar katru update ceru, ka latviešu valoda parādīsies. E-pasti pārsvarā man ir angļu un krievu valodās, tur problēmu nav. Latviešu valodu vairāk vajag sociāliem tīkliem, tur gan izskatos ērmīgi.

Kristaps Skutelis

Es reiz arī normāla telefonā un produktivitātes ierīces meklējumos mēģināju sadzīvot ar BlackBerry telefonu, tomēr latviski nerakstošs aparāts nespēja iedzīvoties manā ikdienā. Nācās laist tautās un pāriet pie ierīcēm ar kurām es varu rakstīt latviski. Pamatā tieši soc. tīkliem, kas man savā ziņā ir kā darbs.

Vispār domāju, ka Latvijā ir gana daudz cilvēku, kas būtu gatavi ar steigu mest naudu BlackBerry virzienā, ja tas beidzot sagatavotu latviešu valodas atbalstu. Tas faktiski ir vienīgais viedtālruņu ražotājs, kas veido normālus telefonus ar fiziskām tastatūrām un pārdomātām saziņas (e-pastu) funkcijām. Es pats būtu gatavs atkal atgriezties pie BlackBerry. Vismaz uz kādu laiku.

Skats

Jā, arī, piemēram, Z10 Latvijā cenas un veiktspējas attiecību ziņā varētu būt ļoti interesants aparāts,
bet latviešu valodas trūkums tomēr ir un paliek trūkums.

Putnis

Nu es savukārt ar BB galīgi nesadraudzējos, biju spiests lietot korporatīvajiem mērķiem, kamēr man “aitišņiki” neapstiprināja Androidu…tā tik bija laime, kad tiku vaļā no BB :)
Ja godīgi, brīnos vēl, kā BB jau nav nobankrotējis, ne aplikāciju, ne savietojamība, nekā..tik cik fiziskas pogas…kuras var ar Just iegūt par daudz lētāku naudu..

Maximus

Gribu mazliet iepriecināt Blackberry ierīču īpašniekus un kā
arī potenciālus lietotājus, ir pagaidām neoficiāla informācija ka Blackberry OS
ļoti drīz arī paradīsies latviešu klaviatūra, pie šī jautājuma ļoti cītīgi strādā. Tā
kā BB virzās pareizā virzienā J

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: