Web Analytics
More
  Reklāma

  Sony Xperia Z4 Tablet Ultra saņemšot 13 collu ekrānu

  Jaunākie raksti

  Dzīvojam laikā, kad viedtālruņu izmēri gandrīz nav atšķirami no planšetdatoru izmēriem un tāpēc pēdējiem nākas augt vēl lielākiem. Iepriekš esmu turējis rokās 12 collas lielu planšetdatoru, bet to bija grūti nosaukt par viegli pārnēsājamu un lietojamu. Ko es par to šobrīd domāju? Varbūt liela izmēra planšetdatori varētu kļūt par galddatoru aizvietotājiem, bet līdz tam vēl pamatīgi jāaug.

  Iespējams, ka Sony veidos milzīgu 13 collas lielu Xperia Z4 Tablet Ultra planšetdatoru. Ierasts, ka “Ultra” apzīmē ražotāja milztelefonus. Xperia Z4 Tablet Ultra vajadzētu saņemt Live Color LED ekrānu ar TRILUMINOS tehnoloģiju un 3840 x 2400 izšķirtspēju. Planšetdatoru, visticamāk, darbinās Snapdragon 810 (MSM8994AC) procesors un tam būs iepriekš neredzēti 6 GB RAM.

  ReklāmaAdvertisement

  Milzīgais planšetdators saņems aizmugures kameru ar Carl Zeiss Sonnar T* objektīvu un 8 megapikseļu gaismasjūtīgo matricu. Planšetdators spēs uzņemt 4K video. Ar 8.6 milimetru biezumu Xperia Z4 Tablet Ultra nebūs saucams par plānu, bet planšetdatoram būs iespaidīgs 12100 mAh akumulators.

  Tiek norādīts, ka CES 2015 (6. – 9. janvāris) laikā Xperia Z4 Tablet Ultra varam vēl negaidīt, bet lielais planšetdators tikšot izsludināts ap MWC 2015 laiku (2. – 5. marts).

  z4 tablet ultra

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma