Web Analytics
More
  Reklāma

  Bose nolēmuši veidot savu interneta mūzikas servisu

  Jaunākie raksti

  Kā var spriest pēc pēdējām ziņām, tad audio tehnikas ražotāja Bose vadītāji, ir nolēmuši iesaistīties vēl niknākā cīņā ar savu galveno konkurentu ASV tirgū – Beats Electronics. Un tagad šī cīņa solās pakāpties jaunā līmenī. Kļuvis zināms, ka Bose strādā pie sava muzikālā servisa, kurš kļūs par Beats Music konkurentu, izveides. Par to liecina tas, ka kompānija izsludinājusi vakanci muzikālās platformas lietotāja saskarnes un jaunas paaudzes muzikālās ekosistēmas izstrādātājam. Konkrētas informācijas par veicamajiem darbiem nav, taču Bose izrāda lielu interesi par tādu servisu kā Pandora, Spotify, Songza, Beats Music, SiriusXM, Rhapsody, iHeartRadio, RDIO darbiniekiem. Šajos servisos papildus mūzikas straumēšanas iespējām, ir arī online radio, un tas nozīmē, ka kompānija vēlas izveidot ko līdzīgu Pandora vai arī Beats Music.

  Jaunās vietas kārotājam tiek izvirzītas samērā augstas prasības. Tā ir spēja strādāt komandā, atbilstoša izglītība un darba pieredze interneta mūzikas servisu sfērā vismaz piecu gadu garumā.

  ReklāmaAdvertisement

  Bose un Beats Electronics cīniņi sākās šovasar, kad Bose iesūdzēja Beats tiesa par vairāku patentu, kuri saistīti ar aktīvās trokšņu slāpēšanas sistēmu austiņās, nelicenzētu izmantošanu. Tāpat arī Bose panāca to, ka Nacionālās futbola līgas (NFL) dalībnieki nedrīkst spēļu dienās parādīties mediju priekšā ar Beats austiņām. Tā rezultātā rudenī Apple izvāca no saviem veikaliem visu Bose produkciju, taču pagājušajā nedēļā tā atgriezās un ir līdzas tiešā konkurenta Beats Electronics piedāvājumam.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Raivis Rasnačs
  17.12.2014 13:39

  Mūzikas straumēšanas servisu cepšana laikam tagad modes lieta. Man šķiet, ka jau gana.

  Reklāma