Kompānijas OnePlus viedtālrunis One ir plaši zināms un aprunāts visā pasaulē. Pamatā jau tāpēc, ka tā cenas un iespēju salikums ir ārkārtīgi izdevies. Un arī tāpēc, ka, lai iegādātos šo viedtālruni, ir nepieciešams ielūgums. Tas padara visu šo pasākumu pat savā ziņā unikālu. Iegādājies šo viedtālruni jūs variet justies kā iestājies elitārā klubā. Taču nupat, Ziemassvētku priekšvakarā, kompānija nolēmusi darīt labus darbus, un arī drusku vairāk nopelnīt. Un tāpēc šobrīd viedtālruni OnePlus One var iegādāties pilnīgi ikviens interesents. Nevajag nekādus ielūgumus.

Cenas nav mainījušās un maksā aparāts $300 par modifikāciju ar 16 GB atmiņu, vai arī par vēl plus $50 jūs iegūsiet viedtālruni ar 64 GB atmiņu. Kompānija OnePlus solās piegādāt pirkumu līdz 25. decembrim, un tas būs akurāt kā laba svētku dāvana sev pašam vai kādam, kurš trakoti alkst tieši pēc šī viedtālruņa.

Reklāma
Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
20 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
arvix

A es ielgumusmus diedeleju :) kareiz šodien atnāk man OnePlus :)

Kristaps Skutelis

Vakar izlēmu pamēģināt tikt pie OnePlus One. Melnais (64 GB) modelis jau bija izpirkts un bija atlicis tikai baltais. Pievienoju grozam, taču tālāk nekur netiku, jo nekā nesanāca saglabāt savu informāciju (vārdu, adresi). Saglabāšanas poga neko nedarīja ne uz viena no vairākiem testētajiem pārlūkiem. Tā arī paliku bez sava OnePlus One. Ja negrib man to pārdot, tad nevajag arī.

Dzintars

Melnais 64 GB modelis ir pieejams, bet, ak, tavu neražu! Uz Latviju nesūta. Sorry, currently we cannot ship to this address.

Kristaps Skutelis

Nu tas, ka nesūta uz LV ir tā kā pašsaprotams. Bet ļaudis izlīdzas ar lbss.lv un tamlīdzīgiem servisiem.

Man gan ne īsti skaidrs kā dabūji 64 GB modeli. Man rāda šādu bildi:

Dzintars

Nu nez. Man tik pateica, ka nepareizā valstī dzīvoju :)

davelis

rakstā minēts 32 GB atmiņu, bet vajag izlabot uz 64 GB

budzis

Es tiku pie OnePlus One caur LBSS. Un faktiski tas viss notika neiedomājamā ātrumā. 17.novembrī bija uz stundu vaļā tā sistēma. Jau iepriekš visus ciparus varēja sarakstīt, saglabāt, īstajā brīdī ienākt un pāris klikšķi līdz uzvarai.
Telefons kļūst ar katru brīdi labāks, jo atklājas daudz dažādu maināmu parametru, kas sākotnēji paslīdēja garām, attiecīgi kaitināja.

Kristaps Skutelis

Cik ātrs kopumā bija viss shipping process un cik beigās samaksāji par ierīci un sūtīšanu?

budzis

Jau rakstīju par šo forumā, bet varu vēlreiz.
Pasūtījums veikts: 17.11.2014
Izsūtīts 22.11.2014
Saņemts LBSS 24.11.2014
Telefonu saņēmu Rīgā 01.12.2014

Izmaksas bildē. Plus €8.35 par LBSS pakalpojumiem.

Rūdis

Kristap Skuteli, ieteiktu iegādāties 1+1 Pandawill.com http://www.pandawill.com/oneplus-one-smartphone-4g-lte-3gb-64gb-snapdragon-801-25ghz-55-inch-gorilla-glass-fhd-p90070.html
maksā 399$ ar piegādi uz LV, vēl iespējams apdrošināties pret LV muitas represijām (maksā 5%). Pandawill visai zolīds Ķīnas lielveikals, iepērkos tur jau vairākus gadus. Cena sanāk faktiski tāda pati!

Kristaps Skutelis

Pasūtīts! Paldies!

budzis

ColorOS

Ceru, ka nepasūtīji ķīniešu versiju. Bet nu katram jau savas prioritātes. :)
Interesanti, kā praktiski notiek muitas ignorēšana? Ja nu vienīgi viņi izlaiž caur kādu starpnieku mazāk čaklā EU valstī un tikai tad uz LV.

Kristaps Skutelis

Kad atceļos aparāts, tad arī būs skaidrs ko es tur pasūtīju. Tāpat arī redzēsim vai būs kāds čakars ar muitu. Gadu noslēgsim uz jestras nots :)

Artis Abols

Panda sola CM.

Rūdis

Versiju un detalizētu aprakstu var apskatīt pērkot veikalā un nekas nav jāfantazē (izņemums varētu būt kāds dīvains aliexpress veikals). Apdrošināšana paredz, ka ja būs, kas jāmaksā LV muitai tad Panda šo summu atgriezīs, būs jāiazsūta apstiprinoši dokumenti. Dārgiem pirkumiem noteikti šī apdrošināšana ir svarīga.

OnePlus

Ja velies Global versiju tad jaapeerk oneplus.net, bet nu kaa jau raksta uz LV nesuuta. Kjiinieshu versija naak ar ColorOS. Protams var uzlikt Cyanogenmod, bet nu LTE nestraadaas, cik zinu. Otrkaart kjinietim baterijas vakam nav aizmugure Cyanogenmod.
Lietoju no officiala veikala pirku, ir ok.

Kristaps Skutelis

Es, savukārt, sapratu, ka dzelži abām versijām ir vieni un tie paši, tāpēc visam būtu jādarbojas OK. Pēc kādas nedēļas ceru saņemt telefonu un tad varēšu nokomentēt vairāk. ROM pāršūt nevajadzētu būt problēmām. Jebkurā gadījumā, būs interesants eksperiments.

Rūdis

Man parasti no Pandas nāk 2nedēļas līdz LV, tad aptuvini 2 nedēļas pa LV (no tā nedēļa muitā). Ja izvēlējies kādu expresspastu tad būs ātrāk, bet muitas maksājumi garantēti un tad lieti noderēs Pandas apdrošināšana (varēs naudu saņemt atpakaļ, jo šeit jau sanāks muitas nodoklis un vēl pvn)

Kristaps Skutelis

Es paņēmu eksprespastu, pieņemu, ka būtu jābūt klāt ātrāk. Kā tieši darbojas tās muitas lietas? Ja precīzi atceros, es ieklikšķināju ķeksi pie veikala apdrošināšanas un muitošanas lietām.

Rūdis

Ja ņēmi DHL tad paciņai ienākot LV, DHL no Tevis pierasīs rēķinu, preces aprakstu ar foto utt. tad sarēķinās muitas nodevu un būs tā jānomaksā, tad saņemt preci (tiks iedotas aktuālās instrukcijas). Man kurjerpasts no ne-ES valstīm pēdējo reizi bija pirms trim gadiem un iespējams, ka patreiz ir kas mainījies, DHL arī piedāvāja toreiz par 15 lvl ar maniem papīriem aiziet līdz muitai, bet man tas likās ļoti neizdevīgi. Tomēr nevar zinānt, ko veikals būs ielicis ar sūtījumu (iespējams jau gatava deklarācija par 29usd)… Man pēdējā paciņa atnāca neticami ātri (šodein saņēmu), nepilnas divas nedēļas un nekādu LV kavēšanu, mēdiji… Read more »