Web Analytics
More
  Reklāma

  Drošiem viedtālruņiem drošu aplikāciju veikalu

  Jaunākie raksti

  Blackphone tiek uzskatīts (vai vismaz viņi paši sevi uzskata) par drošāko Android viedtālruni. Blackphone sola nosargāt lietotāja privāto informāciju un drīzumā viedtālruņa iespējas kļūs vēl nepārspējamākas, jo tiks izslēgts visu mūsdienu drošības risinājumu vājais posms – cilvēks.

  Blackphone izziņojuši lielu Android operētājsistēmas pielāgojuma PrivatOS jauninājumu, kas nesīs sev līdzi vairākus būtiskus uzlabojumus. Iesākumā Blackphone atdalīs PrivatOS lietotāja privāto un darba saturu, gluži kā tas tagad iespējams Android 5.0 Lollipop, izveidojot vairāku lietotāju kontus.

  ReklāmaAdvertisement

  PrivatOS papildinās Blackphone drošību ar pašu veidotu aplikāciju veikalu. Tādā veidā Blackphone veidotāji varēs uzturēt samērā slēgtu ekosistēmu, jo tiks piedāvātas tikai pārbaudītas un drošas aplikācijas. Blackphone aplikāciju veikals savu darbību uzsāks jau janvārī.

  Šis ir viens no prātīgākajiem Blackphone lēmumiem, izslēdzot lietotāja vēlmi drošā viedtālrunī uzstādīt nepārbaudītas un attiecīgi par nedrošām uzskatāmas aplikācijas.

   

  Avotsbgr.com
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma