Web Analytics
More
  Reklāma

  Infogr.am iegādājies Brazīlijas datu vizualizācijas mediju Visualoop.com

  Jaunākie raksti

  Pasaulē pazīstamais datu vizualizācijas start-up uzņēmums “Infogr.am” paziņojis par ziņu medija “Visualoop” iegādi, kas šobrīd ir viena no vadošajām datu vizualizācijas ziņu vietnēm Brazīlijā. “Visualoop” raksta par infografikām un datu vizualizāciju angļu un portugāļu valodās. Precīza summa par sešu ciparu vērto darījumu netiek atklāta.

  “Mūsu mērķis ir panākt, ka “Visualoop” kļūst par vadošo ziņu mediju datu vizualizācijas nozarē globāli,” saka Uldis Leiterts, “Infogr.am” dibinātājs un vadītājs: “Šis darījums stiprinās mūsu klātbūtni Brazīlijā. Sadarbība ar patiešām kvalitatīvu mediju nostiprinās “Infogr.am” globālās pozīcijas, kā arī veicinās kompānijas sociālo misiju vairot izpratni un interesi par datu vizualizāciju visā pasaulē”

  ReklāmaAdvertisement

  No šodienas “Infogr.am” piedāvās savu pakalpojumu arī portugāļu valodā. Jau šobrīd tas pieejams angliski un japāniski. Līdz gada beigām šīm valodām tiks pievienotas arī latviešu, krievu un franču.

  Redakcionālā neatkarība

  “Uzskatu ka datu vizualizācijas nozare iegūs no spēcīga, neatkarīga medija. “Infogr.am” nekad neteiks “Visualoop”, ko rakstīt un ko nē,” uzsver Uldis Leiterts.

  Lai nodrošinātu “Visualoop” redakcionālo neatkarību, tika izveidota neatkarīga redakcionālā padome, kurā darbosies trīs pasaulē atzīti datu žurnālisti no Alberto Kairo (ASV), Mariana Santos (Portugāle) un Santiago Ortiz (Kolumbija). Padomi vadīs Tiago Vesolo, “Visualoop” dibinātājs. Saturs arī turpmāk būs tikai un vienīgi redaktoru ziņā.

  “Sadarbība ar “Infogr.am” pacels “Visualoop” nākamajā līmeni,” saka Tiago Veloso, “Visualoop” dibinātājs: “Jaunais tīkla vietnes dizains, ko atklājām šodien, ir tikai pirmais solis šajā virzienā. Ar nepacietību gaidu, kad varēsim īstenot visas tās idejas un projektus, ko jau ilgāku laiku esam plānojuši.”

  Atgādinām, ka šī gada februārī start-up uzņēmums “Infogr.am” saņēma Latvijā līdz šim zināmās lielākās investīcijas 1,34 miljonu eiro apjomā. Tūlīt pēc investīciju piesaistes uzņēmums tika novērtēts par 5,25 miljoniem eiro. Šobrīd “Infogr.am” ir vairāk kā 30 cilvēku liela starptautiska komanda gan Rīgā, gan Sanfrancisko.

  vl-new

  “Visualoop” ir pasaulē viens no vadošajiem ziņu medijiem datu vizualizācijas jomā. Tas izveidots 2010.gadā un šobrīd pieejams angļu un portugāļu valodās. “Visualoop”, kas ir bāzēts Brazīlijā, auditorija ir žurnālisti, redaktori, dažādu jomu skolotāji un studenti, piemēram, dizainā, mākslas vēsturē, žurnālistikā, datorzinātnēs un mārketingā.

  “Infogr.am” ir datu vizualizācijas rīks, kas tiešsaistē ļauj ērti un ātri publicēt datus vizuāli uzskatāmā veidā. Šo servisu šobrīd izmanto aptuveni 1,5 miljons žurnālisti, nevalstisko organizāciju aktīvisti, komunikācijas profesionāļi, skolotāji, studenti un citi lietotāji visā pasaulē, ieskaitot The Huffington Post, Al Jazeera, Amnesty International un daudzi citi. Kopš uzņēmuma dibināšanas 2012.gadā tajā izveidotas jau vairāk kā 2,3 miljoni infografikas.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma