Vēl pirms nedēļas klīda baumas, ka iPhone 6 un iPhone 6 Plus ekrānus ietekmējot pārāk zemā noturība pret skrāpējumiem un skrambām. Šobrīd iPhone 6 īpašnieki sūdzas, kas viedtālruņa priekšējā kamera esot izkustējusies no savas vietas, sabojājot kameras funkcionalitāti.

Katrs pats varot pārbaudīt sava iPhone 6 priekšējās kameras kvalitāti, tikai paskatoties uz to. Ja ieraudzīsi, ka blakus kameras acij ir neliels, pelēks pusmēness formas laukumiņš, tad zini, ka kamera ir nobīdījusies no sev paredzētās vietas. Tiek norādīts, ka šāda problēma esot tikai 4.7 collu iPhone 6 un iPhone 6 Plus lietotājus tas neskarot.

Ja tiešām esi ieraudzījis, ka iPhone 6 kamera ir nobīdījusies no savas atrašanās vietas, tad teorētiski servisā būtu bez ierunām viedtālrunis jānomaina pret jaunu. Vismaz tā notiekot civilizētās valstīs.

No Apple šādos gadījumos nekad nevar gaidīt oficiāli ziņojumu par pašu pieļauto kļūdu. Iespējams, ka kameras problēma ir tikai kādai iPhone 6 partijai un vairums necieš no defekta.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
c

U are holding it wrong.

Mahmuds

Ak laimīgie “ābolu” grauzēji :) !

Kaspars

Ja viņi izliekas, ka viss ir kārtībā (bet novērsīs šo defektu nākamajās partījās), tad tā NAV laba politika! Savas kļūdas tā kā būtu jāmāk atzīt!