Vēl pirms nedēļas klīda baumas, ka iPhone 6 un iPhone 6 Plus ekrānus ietekmējot pārāk zemā noturība pret skrāpējumiem un skrambām. Šobrīd iPhone 6 īpašnieki sūdzas, kas viedtālruņa priekšējā kamera esot izkustējusies no savas vietas, sabojājot kameras funkcionalitāti.

Katrs pats varot pārbaudīt sava iPhone 6 priekšējās kameras kvalitāti, tikai paskatoties uz to. Ja ieraudzīsi, ka blakus kameras acij ir neliels, pelēks pusmēness formas laukumiņš, tad zini, ka kamera ir nobīdījusies no sev paredzētās vietas. Tiek norādīts, ka šāda problēma esot tikai 4.7 collu iPhone 6 un iPhone 6 Plus lietotājus tas neskarot.

Ja tiešām esi ieraudzījis, ka iPhone 6 kamera ir nobīdījusies no savas atrašanās vietas, tad teorētiski servisā būtu bez ierunām viedtālrunis jānomaina pret jaunu. Vismaz tā notiekot civilizētās valstīs.

No Apple šādos gadījumos nekad nevar gaidīt oficiāli ziņojumu par pašu pieļauto kļūdu. Iespējams, ka kameras problēma ir tikai kādai iPhone 6 partijai un vairums necieš no defekta.

3
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
KasparsMahmudsc Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
c
Guest
c

U are holding it wrong.

Mahmuds
Guest
Mahmuds

Ak laimīgie “ābolu” grauzēji :) !

Kaspars
Guest
Kaspars

Ja viņi izliekas, ka viss ir kārtībā (bet novērsīs šo defektu nākamajās partījās), tad tā NAV laba politika! Savas kļūdas tā kā būtu jāmāk atzīt!