web analytics

Lufthansa iepirks Surface Pro 3 planšetdatorus savām lidmašīnām

Jaunākie raksti

“Toyota GR Yaris” apskats – rallija mašīna ikkatram

Rallijs ir nodarbe, kas mani ievilka ne tikai autosporta, bet arī vienkārši automašīnu pasaulē. Viss sākās bērnībā ar videospēli...

“TikTok” lietotājs krimināli sodāmā veidā lietojis “Tesla Autopilot” un to publicējis internetā

Sociālās saziņas vietnes savā ziņā var nosaukt par mūsdienu sērgu - cik idiotiski un stulbi iespējams rīkoties, lai sev...

Jau šogad sagaidīsim elektrisku “BMW” M mašīnu

"BMW" M divīzijas vadītājs Markuss Flešs apstiprinājis, ka jau šogad tiks piedāvāta pilnīgi elektriska M automašīna. Viņš pagaidām neatklāja...

“Google” sāks maksāt Francijas ziņu izdevējiem par viņu saturu

Labas vēstis beidzot nonākušas pie Francijas ziņu izdevējiem. Kompānija "Google" vakar noslēdza jaunu autortiesību līgumu ar Francijas ziņu izdevējus...

Džo Baidenam nākot pie varas, ASV atkal pievienosies Parīzes klimata pārmaiņu nolīgumam

20. janvāris bija ļoti īpaša diena ASV, jo oficiāli amatā stājās jaunais prezidents Džo Baidens. Vienlaikus prezidentu nomaiņa pāršķirs...Sākot ar 2015. gadu, katra Lufthansa lidmašīnas kabīne tiks aprīkota ar Microsoft planšetdatoriem, kuri darbosies kopā ar NavAero veidoto dokstaciju.

Lufthansa nolēmusi sekot kompānijas Austrian Airlines piemēram, kura jau novembra sākumā paziņoja, ka pilnībā atsakās no jebkādas dokumentācijas papīra formātā. Tagad visi uzziņu krājumi, kartes, tehniskās rokasgrāmatas, u.c. materiāli lidmašīnas kabīnē būs pieejami planšetdatorā, kurš kalpos kā universāls informācijas avots pilotiem. Vācu kompānija arī nolēmusi pilnībā veikt plānveida lidmašīnu modernizāciju, un jau iepirkusi 5000 Surface Pro 3 planšetdatorus.

Izvēle par labu Microsoft Surface Pro 3 lielā mērā notika tāpēc, ka kompānija ļoti veiksmīgi izveidoja specializēto savienojumu ar dokstaciju, kurai dots nosaukums NavAero. Darbs pie šī risinājuma notika jau visa gada garumā.

NavAero ir kā dokstacija, kura ne tikai ļauj savienot planšetdatoru ar kopējo lidmašīnas sistēmu, bet arī nodrošina planšetes barošanu un ļauj to izmantot kā alternatīvu monitoru. Tā dati par laika apstākļiem, navigācijas ziņas, gaisa satiksmes ziņas, u.c. būtiska informācija, kura agrāk tika parādīta mazos tablo, tagad redzama uzskatāmi un vienkopus.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=t-bVxJN4QW8&w=640&h=360]

Lufthansa-Cockpit

2 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Janis

Argumenti smieklīgi – dokiņu esot uztaisījuši.
Ar šiem es vairs nelidošu nu nekādā gadījumā – gribu redzēt ko darīs pilots krīzes brīdī, kad viņa planšete būs nokārusies. Vai arī lidmašīna dabūjusi kādu vīrusu no pornīšu lapas kuru pilots garlaicības pēc ir netīšām iečekojis.

Mārtiņš V

Nejauki sadomājis komentēt nepārzinot visu! Pamēģini izveidot W8.1 Family safety kontu un paspēlējies ar tā menedžmentu! Būs tev atbilde uz visiem jautājumiem, arī tiem, kas vēl tikai top!

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: