Sākot ar 2015. gadu, katra Lufthansa lidmašīnas kabīne tiks aprīkota ar Microsoft planšetdatoriem, kuri darbosies kopā ar NavAero veidoto dokstaciju.

Lufthansa nolēmusi sekot kompānijas Austrian Airlines piemēram, kura jau novembra sākumā paziņoja, ka pilnībā atsakās no jebkādas dokumentācijas papīra formātā. Tagad visi uzziņu krājumi, kartes, tehniskās rokasgrāmatas, u.c. materiāli lidmašīnas kabīnē būs pieejami planšetdatorā, kurš kalpos kā universāls informācijas avots pilotiem. Vācu kompānija arī nolēmusi pilnībā veikt plānveida lidmašīnu modernizāciju, un jau iepirkusi 5000 Surface Pro 3 planšetdatorus.

Izvēle par labu Microsoft Surface Pro 3 lielā mērā notika tāpēc, ka kompānija ļoti veiksmīgi izveidoja specializēto savienojumu ar dokstaciju, kurai dots nosaukums NavAero. Darbs pie šī risinājuma notika jau visa gada garumā.

NavAero ir kā dokstacija, kura ne tikai ļauj savienot planšetdatoru ar kopējo lidmašīnas sistēmu, bet arī nodrošina planšetes barošanu un ļauj to izmantot kā alternatīvu monitoru. Tā dati par laika apstākļiem, navigācijas ziņas, gaisa satiksmes ziņas, u.c. būtiska informācija, kura agrāk tika parādīta mazos tablo, tagad redzama uzskatāmi un vienkopus.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=t-bVxJN4QW8&w=640&h=360]

Lufthansa-Cockpit

2
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Mārtiņš VJanis Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Janis
Guest
Janis

Argumenti smieklīgi – dokiņu esot uztaisījuši.
Ar šiem es vairs nelidošu nu nekādā gadījumā – gribu redzēt ko darīs pilots krīzes brīdī, kad viņa planšete būs nokārusies. Vai arī lidmašīna dabūjusi kādu vīrusu no pornīšu lapas kuru pilots garlaicības pēc ir netīšām iečekojis.

Mārtiņš V
Guest
Mārtiņš V

Nejauki sadomājis komentēt nepārzinot visu! Pamēģini izveidot W8.1 Family safety kontu un paspēlējies ar tā menedžmentu! Būs tev atbilde uz visiem jautājumiem, arī tiem, kas vēl tikai top!