Reklāma

Bite Latvija noraida baumas, ka uzņēmums tiek pārdots

Jaunākie raksti

Apple iPad Pro M2 (2022) apskats – planšetdators vai dators?

Iepriekšējais iPad Pro planšetdatora apskats Kursora apcirkņos bija pirms veseliem sešiem gadiem, kad apskatījām pašu pirmo modeli, kas tika...

Apple pārsauc savu jauktās realitātes operētājsistēmu par xrOS

Jaunākās baumas liecina, ka Apple mainījusi nosaukumu operētājsistēmai, kas darbinās gaidāmos jauktās realitātes (angliski mixed reality) produktus. Jaunais nosaukums...

Toyota sāk izmeklēšanu, kāpēc elektriskais bZ4X izgāzās medija testā Dānijā

Japāņu autoražotājs Toyota sācis izmeklēšanu par sniedzamības testu elektriskajam bZ4X, ko veica dāņu medijs FDM - medija veiktajā testā...

Belkin piedāvā Apple AirPods bezvada austiņu tīrīšanas komplektu

Sākoties decembrim, dažādu viedierīču aksesuāru zīmols Belkin izlaidis speciālu tīrīšanas komplektu Apple bezvadu austiņām AirPods, lai tās atbrīvotu gan...

“Disney+” beidzot nonāks seriāla “The Mandalorian” 3. sezona

Pasaulē populārais seriāls "The Mandalorian", kas pat ir izpelnījies titulu kā 2020. gada visvairāk nelegāli lejupielādētais seriāls, nācis klajā...

Vakar ziņu portāls TvNet publicēja ziņu par to, ka investoru kompānija “Mid Europa Partners”, kam pieder arī Bite Latvija, grasās pārdot kompāniju “Bite Finance International” un potenciālo pircēju vidū pat esot telekomunikāciju kompānija Tele2. Ziņas autori atsaukušies uz Lietuvas portālu Eversus.lt, kurā es tā arī neatradu šādu ziņu.

Londonā bāzētā kompānija «Mid Europa Partners», kas investē Centrālajā un Austrumeiropā, kā arī Turcijā, plāno pārdot Nīderlandē reģistrēto kompāniju «Bite Finance International» («Bite»), kam pieder mobilo sakaru kompānijas «Bite» Latvijā un Lietuvā, vēstīja Lietuvas portāls «Eversus.lt», atsaucoties uz neoficiāliem avotiem.

Portāla rīcībā esošā informācija liecina, ka potenciālo «Bite» pircēju vidū ir arī telekomunikāciju kompānija «Tele2». «Tele2» Lietuvā preses pārstāvis Andris Baranausks «Eversus.lt» norādījis, ka tādu lēmumu pieņems «Tele2» māteskompānija Zviedrijā.

Avots: Financenet

Tā kā apgalvojums ir gana spēcīgs un arī es pats iepriekš no vairākiem avotiem esmu dzirdējis baumas par to, ka Bite tiek pārdota, tad bez ilgas vilcināšanās uzjautāju pēc komentāra Bite Latvija.

Bite un Mid Europa Partners šobrīd nav iesaistījušies sarunās par iespējām Biti pārdot Tele2. Tāpat nedz Bite, nedz Mid Europa Partners neizskata iespēju iegādāties Tele2.

Bite ir spēcīgs tirgus spēlētājs, kurš nesen ir laidis klajā jaunus tarifu plānus. Tāpat arī ir izziņots par plāniem, saistībā ar kvalitatīvu, ļoti ātru jaunākās paaudzes 4G un 4G+ internetu mobilajās ierīcēs.

Tāpat, Bites klientiem Latvijā ir pieejams neierobežotas mūzikas piedāvājums Deezer, kurš tika prezentēts 10.novembrī. Tas ir vienīgais šāda veida piedāvājums Latvijā un klientiem tas dod ievērojamas priekšrocības, kuras klienti jau paspējuši pozitīvi novērtēt.

Tāpat Bite ir vienīgais mobilo sakaru operators Latvijā, kura ieņēmumi pēdējos gados pieaug, kamēr citiem operatoriem tie samazinās.

Anete Jansone (Bite Latvija komunikācijas menedžere)

Esmu uzprasījis komentāru arī “Mid Europa Partners” un šo rakstu papildināšu ar viņu atbildi.

3 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
3 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
KasparsB
15.11.2014 10:40

bites komentārs iespārda.. lai aprobežotos ar pirmo rindkopu vēl papildus jāpareklamē ar nākošajām 3īs :D

Kaspars
15.11.2014 15:35

Tas, ka baumas izplata TvNets..tas manuprāt jau visu izsaka, bet ja nu tomēr kāda patiesība tajā ir.. Pa lielam..domāju, ka runas par pārdošanu risinās “Mid Eurpe partners” un potenciālo pircēju starpā, un tādām nebūt uzreiz nav jānonāk Bite Latvija ausīs, savukārt lielais Bite international, par to gan varētu nojaust, bet oficiāli šo informāciju noliegs līdz Mid Europe būs pārdošanas līgums rokā – diezgan loģiski Savukārt Tele2 komentārs ir apmēram tā, lai jau cilvēki patenko, ja grib, kompānijai reklāma tikai nāk par labu :) Lai gan, ja gribam pafantazēt..tad Tele2 nupat par ļoti labu ciparu nopārdeva Norvēģijas biznesu un varbūt tiešām… Read more »

Kex
15.11.2014 19:26

Pateica to, ka šobrīd nav sarunas ar Tele 2 par darījumu, nevis, ka tādu plānu vispār šobrīd nebūtu.

Reklāma