Web Analytics
More
  Reklāma

  Atklātībā nonāk ziņas par gaidāmo Windows Phone 10 atjauninājumu

  Jaunākie raksti

  Fakts, ka bieži vien kompānijas laižot klajā kādu operētājsistēmas atjauninājumu, veiksmīgi pamanās aizmirst par vecākām ierīcēm, uz kurām šo jauninājumu nevar darbināt, ir labi zināma situācija. Savu reizi tā ir izrīkojušies daudzi. Arī Windows Phone cienītāju nometnē daudzi vēl arvien atceras „uzmetienu”, kuru piedzīvoja WP7 īpašnieki.

  Taču pēdējā laikā Microsoft paši ir pasludinājuši, ka ies citu ceļu, un visiem spēkiem cenšas to pierādīt ar darbiem. Šajā kontekstā kā reāla jau sāk izklausīties ziņa par tālākā nākotnē gaidāmo Windows Phone 10 operētājsistēmas atjauninājumu. Kā stāsta interneta vietnes nextpowerup.com ziņas autors, tad visi Windows Phone 8 viedtālruņi būs savietojamai ar Windows Phone 10 operētājsistēmu. Tāpat arī tiek apgalvots, ka jaunā OS varēs mierīgi darboties telefonos ar 512 MB operatīvo atmiņu. Par to, vai konkrēts telefona modelis saņems Windows Phone 10, lemšot aparātu ražotāji.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  khe
  10.11.2014 16:58

  nūūūū. es jau domāju, ka būs tiešām kas uzmanības vērtīgs. bet šo jau lasīju wpcentral laikam, kādu laiku atpakaļ. microsoft jau vienu reizi skaidroja kādēļ wp7 netika pie wp8.
  jebkurā gadījumā, ka wp10 būs drīzumā pieejams jo cik sola MS tad app, kuras darbojas uz pc būs darbināmas uz jebkuras platformas.
  šobrīd kopš pariešanas uz lumia 830 no lg 4x(p880) nav ne mazāko sūdzību. viss darbojas ideāli. mazliet iztrūkst tieši google aplikācijas-google keep, drive. gmail aplikācija jau ir iebūvēta-tīra, skaidra un pats galvenais NEBREMZĒ. Līdzīgi kā ar pārējam mail aplikācijām tā ir standarta, identiska, piemēram outlook app.
  ja godīgi, tad parastam lietotājam nav nekādu starpību parejot uz wp.
  Par lielu plusu uzskatu office mobile, onedrive. ļoti ērti.
  P.S.
  šis nav reklāmas raksts, vienīgais būtu jauku ja par wp būtu pieejama plašāka informācija.

  Reklāma