Web Analytics
More
  Reklāma

  Tīmeklī parādās vairāki gaidāmā Microsoft Lumia viedtālruņa attēli

  Jaunākie raksti

  Tas, ka jau rītdien, 11. novembrī kompānija Microsoft parādīs pirmo viedtālruni, kurš nesīs Microsoft Lumia vārdu, šaubu nav. Taču līdz šim bija tikai samērā nelielas informācijas druskas par šo jaunumu. Bet pirmizrādes priekšvakarā tīmeklī nonācis liels daudzums attēlu ar gaidāmo viedtālruni. Par šo attēlu nonākšanu atklātībā atbildīga Ķīnas interneta vietne Tieba Baidu.

  Ja var ticēt pieejamajai informācijai, tad mūs sagaida viedtālrunis ar 5 collu diagonāles ekrānu, kuram būs qHD (960 x 540) izšķirtspēja, 1,2 GHz Qualcomm Snapdragon 200 procesors ar 1 GB operatīvo atmiņu un 8 GB iebūvēto atmiņu. Būs arī 2 kameras, no kurām aizmugures ir 5 megapikseļu, bet priekšējā diemžēl žēlīga 0,3 megapikseļu. Paredzēts, ka tālrunis varēs strādāt ar divām SIM kartēm, un tam būs 1900 mAh akumulators. Kustinās dzelžu saimniecību WP OS jaunākā versija. Aparāts būs pieejam septiņās dažādās korpusa krāsu variācijās. Cena tiek solīta saprāta un demokrātijas robežās.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Kaspars
  10.11.2014 09:24

  Ekrāns ar zemu izškirtspēju, pavājš procesors, kameras arī laikam tīri simboliskas… lai to kompensētu ir jābūt īpaši zemai cenai…

  Imants Imants
  10.11.2014 09:30

  Looks cheap. Manuprāt, tā lēti spīdīgā plastmasa sabojās iespaidu pat par vislabāko aparātu.

  Reklāma