Reklāma

Startējot Lollipop, Android 4.4 KitKat uzstādīts 30% viedierīču

Jaunākie raksti

Iespējams, ka līdz ar Android 5.0 Lollipop Google spēs sakārtot savu mobilās operētājsistēmas versiju atjaunošanas ātrumu, bet vēl šobrīd mums nākas sadzīvot ar pārāk lielu Android versiju klāstu. Google spējusi viltīgi vienā pašā Jelly Bean nosaukumā sabāzt iekšā Android 4.1, 4.2 un 4.3 versijas. Tā ir neliela šmaukšanās, kas nodrošina Jelly Bean 50.9% no visām Google Play veikalā reģistrētajām viedierīcēm.

Android 4.4 KitKat iepriekšējā mēnesī sasniedzis 30.2% atzīmi un tas Android pasaulē ir uzskatāms par lielisku veikumu. Android 4.4 KitKat spējis mēneša laikā pakāpties par 5%.

Android 2.3 Gingerbread debitēja tālajā 2010. gadā un vēl arvien šī Android versija apkalpo 9.8% viedierīču, kas izmanto Google Play veikalu.

Jau nākamajā mēnesī šajā statistikā ieraudzīsim Android 5.0 Lollipop, kas nozīmē vēl vienu mobilās operētājsistēmas versiju un attiecīgi lielāku versiju dažādību. Par laimi Android 2.2 Froyo ir pietuvojies kritiskajai atzīmei un pastāv iespēja, ka Froyo nākamajā mēnesī pazudīs no statistikas.

Dashboards   Android Developers

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma
Reklāma
Reklāma