web analytics

LMT uzsāk iPhone 6 un iPhone 6 tirdzniecību, cenas Eiropas līmenī

Jaunākie raksti

Biznesa nepārtrauktības plāns: Kas jāzina uzņēmējiem?

Jau vairāk nekā gadu pasaule dzīvo līdz šim nepieredzētos apstākļos, un Covid-19 pandēmija ir ietekmējusi arī uzņēmējdarbību. 2020. gadā...

Ar ko īpaša ir videospēle “Valheim” un kāpēc tā kļuvusi tik populāra?

Es neteiktu, ka esmu kvēlākā videospēļu fane un ka šādi visbiežāk pavadu savu brīvo laiku. Tomēr reiz pa reizei...

OnePlus un Hasselblad uzsāk ilgtermiņa sadarbību, lai izstrādātu nākamās paaudzes flagmaņu viedtālruņu kameras

Globālais tehnoloģiju zīmols OnePlus šodien oficiāli paziņojis par trīs gadu sadarbību ar leģendāro kameru ražotāju Hasselblad, lai kopīgi izstrādātu...

“Ford F-150” jau pēc dažiem tūkstošiem kilometru ir problēmas ar rūsu auto apakšā

Rūsa nav patīkama lieta, to nevēlamies ieraudzīt nevienai mašīnai, taču tā ar laiku neizbēgami parādīsies, ja dzīvojat teritorijās, kurās...

Kompānijai “Tesla” ir sava sociālā platforma

Ja vēlies uzzināt visu par un ap "Tesla", bez Īlona Maska regulārajiem tvītiem tagad ir pieejama jauna sociālā platforma...

Kā jau iepriekš ziņots, no šodienas LMT oficiāli uzsāk jauno Apple iPhone 6 un iPhone 6 Plus tirdzniecību, kā arī būtiski samazina iepriekšējo paaudžu iPhone cenas (par tām precīzi ziņojām iepriekš). Bija vērts nogaidīt līdz iPhone Latvijā tiek izplatīti oficiāli un tādējādi par cenām, kas ir līmenī ar cenām citviet Eiropā. LMT piedāvā iPhone 6 iegādāties vai nu maksājot uzreiz pilnu cenu par ierīci, vai sadalot to ikmēneša maksājumos Atvērtā līguma ietvaros. LMT ir sagatavojis arī visu aktuālo iPhone modeļu salīdzinājuma lapu.

Vienīgais oficiālais iPhone izplatītājs – Latvijas Mobilais Telefons šodien uzsāka iPhone 6 un iPhone 6 plus tirdzniecību. Pieprasījums tāpat kā citus gadus ir lielāks nekā piedāvājums un daļai klientu jāgaida nākamās telefonu piegādes. LMT sazināsies ar visiem, kuriem šodien nepietika jauno iPhone 6, tiklīdz būs pieejami telefoni.

Rindās pēc jaunā iPhone LMT klientiem nav jāstāv, jo bija iespēja iepriekš pieteikties vēlamajam modelim LMT mājas lapā. Arī tie, kuri nav pieteikušies, bet tomēr gribētu pēc iespējas ātrāk iegādāties jauno iPhone, joprojām var to izdarīt LMT mājas lapā vai kā citādi vēršoties pie LMT. Jauno iPhone 6 pie LMT var iegādāties sākot no 699 eiro. Līdz ar jaunajiem modeļiem samazinātas cenas iPhone 5s un iPhone 5c.

Elīna Lidere, LMT preses sekretāre (31.10.2014)

  • iPhone 5C 8GB (pilna cena: €399,00, Atvērtais mēneša maksājums: €18,00)
  • iPhone 5S 16GB (pilna cena: €599,00, Atvērtais mēneša maksājums: €27,00)
  • iPhone 6 16 GB (pilna cena: €699,00, Atvērtais mēneša maksājums: €37,00)
  • iPhone 6 64 GB (pilna cena: €799,00, Atvērtais mēneša maksājums: €41,00)
  • iPhone 6 128 GB (pilna cena: €899,00, Atvērtais mēneša maksājums: €45,00)
  • iPhone 6 Plus 16 GB (pilna cena: €799,00, Atvērtais mēneša maksājums: €41,00)
  • iPhone 6 Plus 64 GB (pilna cena: €899,00, Atvērtais mēneša maksājums: €45,00)
  • iPhone 6 Plus 128 GB (pilna cena: €999,00, Atvērtais mēneša maksājums: €49,00)

33 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
33 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
KasparsB

Kopš ieviesa atvērto līgumu, cenas kļuva ne pārāk pievilcīgas.. ja tā reāli skatās atvērtā līguma cenas ir kā līzinga līguma cenas ar jau ierēķinātiem peļņas % nevis kā agrāk pilnā cena / 24.
Tam pašam iphone.. 18*24=432€-399=33€ vai 27*24=648€-599=49€ pārmaksa.. kas iphone 5 vēl ir saprāta robežās, bet iphone 6 jau reāla pārmaksa, piemērs, 37*24=888€-699=189€.

Kristaps Skutelis

Maksājuma dalīšana vairākās daļās vienmēr ir bijusi ekstra, kas attiecīgi maksā vairāk.

Tominjsh

Laikam vēl skolā gāji, kad visiem telefoni maksāja cena/24 vai cena/12

Jancikus

Es vēl atceros tos labos laikus, kad pie operatora slēdzot līgumu uz diviem gadiem, telefonu varēja nopirkt pa lēto – ar domu – ņem no mums telefonu pa lēto, bet par to esi mūsu klients divus gadus. Tas gan bija vēl pirms smārtfoniem. Bet tagad tiešām nav atšķirība vai tu telefonu ņem pie operatora vai bankā caur līzingu.

KasparsB

kāda tur ekstra.. tieši pirms ieviesa atvērto telefoni tā arī maksāja cena/12/24 un dažreiz pat lētāk. Savu Lumia 520 vispār par santīmiem iegādājos. Savukārt pirms tā telefona esošo Nokia E51 vispār savā laikā par 10ls pie LMT dabūju un neko vairāk nemaksāju. Tagad savukārt pēdējo sulu spiež ārā.

Kristaps Skutelis

Loģiski, jo tagad cilvēki pērk tos telefonus pie operatoriem un tie (operatori) var uzstādīt savus spēles noteikumus.

Mārtiņš Dambis

Tas, kas, manuprāt, šajā piedāvājumā ir interesanti, ka par ikmēneša maksājumu tu nevis 2gadus maksā līzingu un sēdi visu laiku ar vienu un to pašu telefonu, bet, piemēram, pēc 6h mēnešiem vari upgradoties uz jaunāku modeli vai izmēģināt citu telefonu. Nav nekādu pirmo iemaksu vai raizes par to, ka vecais telefons kaut kur būs jāpārdod, lai samaksātu līgumsodu. Nezinu gan vai realitātē tas tik labi darbojas un vai LMT pieņems telefonus, kuriem būs kādi vizuali defekti (nedaudz skrāpēts ekrāns/korpuss utml), bet idejiski es par iespēju vienmēr būt ar jaunu telefonu, esmu gatavs nedaudz piemaksāt. Skaidrs arī, ka ne visiem tas… Read more »

Jancikus

It kā doma laba, bet tomēr sanāk, ka tu visu laiku maksā, bet tev nekas nepieder.

Mārtiņš Dambis

Tā jau ir tā mūsdienu tirgus ekonomika – automašīnu līzings, hipotekārais kredīts, SMS kredīti un līzings par televizoru, kas beigās nonāk tavā īpašumā, bet tad jau atkal ir jāpērk jauns :D

KasparsB

ne vienmēr jāpērk jauns un tomēr tas ir tavs, nevis samaksā 1000€ un joprojām esi tikai lietotājs, nevis īpašnieks un vienīgais, ko vari darīt ir atdot LMT un turpināt maksāt.. Protams, ir savi + un ir -, kas nu kuram izdevīgi. Tech frīkiem labu labais, bet tādiem, kas mantas nemaina ik pēc pusgada LMT varēja padomāt par kādu atsevišķu piedāvājumu. Protams vienmēr pastāv jau iespēja pirkt uz nomaksu, ja nemaldos to LMT atcēlis nav.. bet nu nez. jāpapēta.

bombelats

Diemžēl citi telefonu pirkšanas veidi ir vairs tikai klasiskajiem telefoniem (tas no mājaslapas), laikam domāti podziruņi. Gudrie tikai ar Atvērto vai pērkami uzreiz. Doma šķiet laba pirmajā brīdī. Paprātoju un nonācu pie secinājuma, ka ar Atvērto telefonu var atļauties lietot tikai min laiku, tobiš 6 mēnešus. Jo turēt 2 gadus un tad atdot atpakaļ – nonsens, jeb izpirkt par 40% no cenas (arī no mājaslapas) vēl deb***k. Un padomāsim, kas notiek, ja to telefonu pazaudē vai nozog pēc 23 mēnešiem. Ja nav ko atdot atpakaļ, tad sanāk, ka samaksā 40% vai arī Tev ir mūžīgs Atvērts līgums ar kaut kādu… Read more »

Mārtiņš Dambis

Izlasīju detalizēti ATVĒRTAIS piedāvājumu – jāpiekrīt, ka tur ir daudz īpatnību. Piedāvājums orientēts uz tiem, kas ir gatavi maksāt vairāk, lai vienmēr būtu ar pašu jaunāko telefonu kabatā. Intuīcija saka, ka tā nav īpaši liela sabiedrības grupa un vairums tomēr izvēlas ietaupīt un to pašu telefonu palietot ilgāk, tāpēc būs interesanti pavērot, kādi būs produkta rezultāti. Ja ejam scenāriju, ka cilvēks telefonu lieto 2 gadus un pēc tam to pārdod sekundārā tirgū par 40% cenu, tad ATVĒRTAIS gadījumā pārmaksa sanāk apmēram x2. Piemēram, iPhone6/16Gb gadījumā tas 419,4 EUR vs 888 EUR gadījumā. Intereses pēc arī uzmeklēju līzinga piedāvājumu scenārijam, kad… Read more »

Kristaps Skutelis

Lieliski, paldies par šo komentāru! Es arī esmu līdzīgās domās – šis pakalpojums pa lielam aktuāls tiem, kam “jūra līdz ceļiem”. Latvietis vidējais tomēr skaita savu naudu un ir ļoti grib visu paturēt sev :)

bombelats

Īsti nevaru iebraukt Tavos aprēķinos. Bet salīdzināt Atvērto ar līzinga maksājumu nevar. Esi izmaksājis it kā pilnu summu + a’la procentus, bet Tev nekas nepieder. Kā īrēt dzīvokli. 10 gadus īrē, īres naudā samaksājis esi dzīvokļa cenu, bet Tev viņa nav. Vari sapakot čemodānus un tīties.
Tādēļ kā lietot Atvērto, tā kaut ko nebūt īrēt, jēga ir tikai īslaicīgi.

Naurelijs

Mjā, ņemot uz 24 men, LMT varka ir dubultā no viena telefona. Es presonīgi cenšos izvairīties no šiem līguma termiņiem un pērku uzreiz. Štatos gan šis pasākums ir draudzīgāks, ar piesaisti pie operātora tev nomet telefona cenu nost, bet pie mums pamatīgi uzkrāmē :)

Kristaps Skutelis

Un atkal tiek aizmirsts salīdzināt sakaru pakalpojumu cenas. Ticu, ka, ja pie mums sakaru pakalpojumi būtu vienā līmenī ar “attīstītajām valstīm”, tad ierīču maksas būtu zemākas.

Naurelijs

Maksāju tādu pašu summu pie LMT kādu brālis maksā iekš UK un štatos ir tāda paša situācija.

Harijs Tērauds

Interesanti vai ir kāda informācija kāpēc LMT nepiedāvā 5s 32 gb? Apple lapā vēljoprojām var nopirkt.

Uldis

Pagaidām cik apskatījos netā iphone 6 pie lmt pirkt ir vislētāk. Kā arī tas ka jāpārmaksā 189eur ņemot uz 2 gadi ir tāda nepatīkama lieta, bet nu esmu rēķinājis un interesējies pie visādām līzingiestādēm par aptuveni tādas summas aizņēmumu vai nomaksu un beigās vienalga sanāk ka pie lmt tu pārmaksāsi vismazāk.

ananims

Ja tu rēķinu tik smalki, tad visdrīzāk iphone6 tev nevajag. Paņem 4s vai 5, varbūt pat lietotus un ego būs apmierināts, kā arī prāva naudiņa ietaupīta

Uldis

Šobrīd man ir iphone 4s un piekto man negribās. Kā arī es pirkšu 6+ jo gribu krietni lielāku ekrānu un nepieciešama arī lielāka atmiņa. Kas attiecas par to atvērto līgumu – būtībā tā itkā sanāk ka pēc tiem 24 mēn. telefons itkā nepāriet tavā īpašumā. Protams nav arī nekas papildus jāmaksā. Zvanīju un prasīju kā tad tur ir ar to lietu ka telefons chip ar pēc tiem 2 gadiem ir lmt īpašums bet viņi tā arī paši nemācēja paskaidrot. Nu var secināt ka tas viss nav līdz galam pārdomāts vai arī nav īsti izskaidrots par to lietu nekur bet domāju… Read more »

San

pietam ar atvērto līgumu vēl irt tāda štelle, ja tu pat nomaksā par to telefonu visus 24 mēnešus, tad telefons tāpat paliek LMT īpašumā, nevis tavs, jo ja lauzīsi līgumu, tad aparāts būs jaatdot- sanāk ka maksā par telefona lietošanu, kurš nekad nepaliks tavējais…

bombelats

Tieši tā, telefons netiek pirkts, bet ĪRĒTS. Noteikumos skaidri un gaiši rakstīts: “…tiek piešķirtas lietošanas tiesības…”

Harijs Tērauds

Ja paņem Atvērto, tad izdevīgi mainīt telefonu ik pēc 6 mēnešiem. Nav jēgas turēt to telefonu 24 mēneši un maksāt par vecu. Tur saredzu izdevīgumu. Visu laiku jauns dzelzis. Īrē tāpat kā dzīvokli.

dfdff

Galvenais, ka cenas eiropā, poKuj, ka algas kā krievijā.

Kristaps Skutelis

Kam “algas kā Krievijā”, tam nav jāpērk iPhone. Ir gana daudz pat tīri sakarīgu viedtālruņu (īpaši, ja skatās uz Windows Phone ierīču pusi) arī cenu kategorijā līdz 150 eiro.

San

vispār algas Krievijā dotajā brīdī ir krietni lielas…..

Elmars Biele

Tikko tiku pie sestā no LMT un aplauzos jau pirmajā minūtē pēc izpakošanas. Stikls taisa “click” apakšējā labajā stūrī – piespiežot, noklikšķ. Paguglēju – atzīta problēma… Tagad sāksies turp atpakaļ sūtīšana un viss prieks – vējā…

Uldis

Hmm žēl gan, ka tā. Vot šo gan es īsti nesaprotu – kādēļ LMT vienkārši nepasūta pietiekoši lielu daudzumu lai uzreiz apmierinātu visus klientus??? Mēs tak Latvijā neesam entie miljoni cilvēku – tikai knapi 2 miljoni no kuriem MAX 25 tūkstoši vēlas iegādāties jaunos iphone. Vot ja būtu pasūtījuši pietiekošu daudzumu telefonu, tad varbūt pat tev būtu ko iedod vietā uzreiz – a tagad jāgaida kamēr salabos.

Elmars Biele

Šo problēmu (ceru, ka) nelabos, jo visā pasaulē šo klik-klik maina uz citu.

Gatis

Ceri, ka LMT garantijas speciālisti to atzīs kā defektu. Man ir iPhone 5s ar tieši tādu pašu problēmu, ekrāns klikšķ kreisajā sānā, bet tikai viducī. Aiznesu uz garantiju, pēc pāris dienām atdeva atpakaļ ar kvīti kurā rakstīts – defekts nav konstatēts.

Elmars Biele

Es esmu pircis šo “pa telefonu” un 1 dienas (nevis 14) laikā atgriezis dīlerim – nav problēmu atteikties no pirkuma – likumdošana to paredz. Plus vēl pamatīgi izklaigāties tīklos – tas ir nepatīkami….

Kristaps Skutelis

Cik Apple dod, tik arī pasūta. Nav tā, ka Latvija būtu priotirārais reģions. Tā gan ir mana spekulācija nevis oficiāls LMT skaidrojums par ierīču pieejamību.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: