Jūsu viedtālrunis spēj filmēt video materiālos 4K izšķirtspējā. Un viņa, un viņas, un vēl daudzu citu lietotāju viedtālruņi arī. Skaisti, tikai kāda no tā jēga? Kāda jēga no 4K izšķirtspējas video viedtālruņa ekrānā? Atzīsim godīgi – nekādas. Tieši tāpēc kompānija Qualcomm ir izstrādājusi speciālu adapteri, kurš paredzēts 4K video materiālu translācijai no viedtālruņa uz TV ekrānu. Šīs ierīces pamatā ir Snapdragon procesors, taču jaunums var strādāt kopā ar ierīcēm, kurās ir citu ražotāju procesori. Mazajā ierīcē tiek izmantots Universal Plug and Play protokols, kā arī ražotājs strādā pie tādu populāru atskaņotāju kā VLC un MX Player atbalsts. Visticamāk jaunums atbalstīs arī darbu ar dažādiem video servisiem, kuri piedāvā materiālus Ultra HD kvalitātē, kā piemēram Netflix.

Qualcomm paši šo jaunumu netirgos, taču piedāvās citiem ražotājiem, lai tie varētu veidot uz tā bāzes dažādus risinājumus. Kad pirmie šādi produkti nonāks pārdošanā un cik tie maksās, gan nav vēl zināms.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
LOOK

Te nu mēs sastopamies ar skarbo realitāti, kad kāds tehnoloģiskais atzars aizsteidzas priekšā pārējiem dzelžiem, un nākas mākslīgi bremzēt. Nereti tā ir nespēja vienoties par standartiem, lai izdevīgums būtu lielajām zivīm.

Rihards Šešo

….Kāda jēga no 4K izšķirtspējas video viedtālruņa ekrānā? Atzīsim godīgi – nekādas…..

Kāda jēga rādīt uz parastā HD ekrāna? Atzīsim godīgi – nekādas…..

Kāda jēga filmēt ar 4K? Atzīsim godīgi – nekādas…..