web analytics

Samsung parāda, kā top Galaxy Alpha viedtālrunis

Jaunākie raksti

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G apskats – beidzot sava nosaukuma cienīgs

Samsung jau trešo gadu pēc kārtas savu populāro Galaxy S sēriju prezentē uzreiz ar trim flagmaņiem. Tas nozīmē, ka...

DeLorean atgriezīsies no nākotnes elektroauto veidolā

DMC DeLorean izskatu var mīlēt tikai tas, kurš klausās Excel sacerētas dziesmas (piemēram, Skrillex) un mākslā atzīst tikai taisnstūra...

Apple iPhone 12 var ietekmēt medicīnas ierīču darbību

Jaunais magnētu risinājums iPhone 12 modeļos ļauj ērti veikt bezvadu uzlādi un piestiprināt aksesuārus, taču jau trīs mēnešu laikā...

“Sony” negrasās iesaistīties automašīnu biznesā

"Sony" gada pašā sākumā Austrijas ceļos izmēģināja savu elektroauto prototipu "Vision-S", kas acīmredzami izskatījās tuvu gatavībai nonākt ražošanā. Neskatoties...

“Facebook” ļaus izpētīt datus par ASV prezidenta vēlēšanu reklāmām

"Facebook" nolēmis palielināt caurspīdīgumu reklāmas jomā. Vismaz kas attiecas uz reklāmām, kuras tika rādītas gan "Facebook", gan "Instagram" trīs...Pavisam nesen iztestējām jauno Samsung Galaxy Alpha viedtālruni, kas uz praktiski visu pārējo Samsung veidoto Android viedtālruņu fona patīkami pārsteidza ar savu metāla korpusu. Šodien Samsung atsūtīja informāciju par to kā tad īsti top šis jaunais viedtālrunis.

Samsung jaunā viedtālruņa Galaxy Alpha dizainā izmantota līdz šim nebijusi pieeja, radot elegantu metāla korpusu ar noapaļotiem stūriem. Izstrādes un testēšanas process notiek vairākos posmos, lai rezultātā iegūtu mūsdienu vajadzībām atbilstošu ierīci. Lūk, iespēja iepazīties ar detalizētu viedtālruņa izstrādes procesu.

1_Galaxy Alpha_korpuss

Galaxy Alpha metāla korpusa izstrādē tiek izmantota datorizētas ciparvadības iekārta (CNC) metāla apstrādei. Izstrādes sākumposmā to izgriež un izfrēzē no monolīta metāla materiāla. Tālāk tiek izveidotas precīzas atveres baterijas un ekrāna ievietošanai, un pēc tam – radīts korpusa ārējais veidols ar Galaxy Alpha raksturīgajiem noapaļotajiem stūriem.

5_Galaxy Alpha_Gold krasu paraugi

Tad seko metāla anodēšana (ietonēšana) zilā, zeltainā, melnā, sudrabotā vai baltā krāsā. Arī pēc tās Galaxy Alpha korpuss saglabā dabīgo metāla spīdumu. Krāsu meklējumos dizaineri iedvesmojušies no dabas un dažādiem priekšmetiem. Arī aizmugurējais vāciņš ir vairākkārt apstrādāts, lai panāktu krāsas dziļumu un vieglu matējumu, papildinot kopskatu ar viedtālruņa metāla ārmalu.

Pēc ietonēšanas Galaxy Alpha metāla korpuss tiek noteiktā leņķī pieslīpēts ar dimanta griezni, tādējādi piešķirot šķautnēm spīdumu un uzlabojot ierīces satvērienu. Šī slīpēšana ļauj nevainojami sapludināt ekrāna virsmu ar pārējo ierīci.

9_Galaxy Alpha_locisana

Kad Galaxy Alpha ir izveidots, tas tiek nosūtīts uz kvalitātes pārbaudes laboratoriju, lai veiktu virkni izturības testu. Piemēram, ierīci no dažādiem augstumiem vairākas reizes nomet uz cietas virsmas, lai novērtētu metāla korpusa elastību. Šajā testā Galaxy Alpha ir pārspējis citas Galaxy sērijas ierīces, jo izturīgie, noapaļotie korpusa stūri to labāk pasargā no ārējiem triecieniem. Savukārt locīšanas testā tiek novērtēts, kādu spiedienu viedtālrunis spēj izturēt, ja tas tiek vienmērīgi locīts. Trešajā jeb rotācijas testā nosaka, cik lielai deformāciju tālrunis pakļaujas, ja abi tā gali tiek rotēti pretējos virzienos.

Zemāk var noskatīties kā tiek testēta jaunā Samsung Galaxy Note 4 viedtālruņa izturība.

[youtube=http://youtu.be/Jj3Jy5ufhaY]

Galaxy Alpha ir viena no plānākajām Galaxy sērijas ierīcēm, tai ir 4,7 collu HD Super AMOLED ekrāns, kā arī kamera ar reālā laika HDR attēlu uzņemšanas režīmu. Viedtālrunī iekļautas tādas funkcijas kā Ultra-Power Saving Mode enerģijas taupīšanas režīms, S Health aplikācija, pirkstu nospiedumu lasītājs, Private Mode režīms un citas. Galaxy Alpha ir pieejama pie vadošajiem mobilo sakaru operatoriem un lielākajos elektronikas veikalos par aptuveno cenu 600 eiro.

1 komentārs

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
pff

Bez video raksts nav interesants

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: