Web Analytics
More
  Reklāma

  Iespējams jau drīzumā ar Facebook Messenger varēsim pārsūtīt naudu

  Jaunākie raksti

  Šovasar Facebook no savas mobilās aplikācijas pilnībā atšķēla Facebook Messenger saziņas aplikāciju un tagad saziņa notiek tikai caur to. Tomēr izskatās, ka nākotnē ar to varēsim ne tikai sazināties ar draugiem un paziņām, bet arī nosūtīt viņiem naudu. Stenfordas datorzinātnes students Endrjū Ods (Andrew Aude) ir izpētījis iOS aplikācijas kodu un atklājis tur gandrīz pilnībā pabeigtu maksājumu sistēmu. Pirms mēneša par šāda koda esamību ziņojis drošības pētnieks Džonatans Ždjarskis (Jonathan Zdziarski).

  Viņš ir noskaidrojis, ka Facebook Messenger varēs nosūtīt naudu tikpat ērti kā tagad var nosūtīt fotogrāfijas. Lietotājam būs aplikācijā jāpievieno savas maksājumu kartes informācija un veicot maksājumus jānorāda arī kartes PIN kods. Pagaidām nav skaidrs kā Facebook plāno pelnīt no šī pakalpojuma un ļoti iespējams, ka uzņēmums paturēs komisijas maksu par katru veikto transakciju.

  Reklāma

  Zīmīgi, ka Messenger attīstību vada bijušais PayPal maksājumu platformas prezidents Deivids Markuss (David Marcus). Brīdī kad Facebook Messenger maksājumu sistēmu sāks piedāvāt publiski, tā stāsties uz konkurences takas ar tādiem uzņēmumiem kā Venmo, PayPal, Square Cash u.c. Arī Facebook vadītājs Marks Zakerbergs iepriekš ir izteicies, ka “Kādreiz nākotnē notiks pārklāšanās starp Messenger un maksājumiem”, tomēr uzreiz arī norādīja, ka “Ir jāveic liels sagatavošanās darbs, lai tas kļūtu par realitāti”.

  facebook-payments-settings facebook-payments-select-method Facebook-messenger-pay

  Loading

  Facebook Messenger Payments feature demoed by @andyplace2 for TechCrunch

  View on Instagram

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma